reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Kvalitní podlaha je základ. Pomáhá šetřit i náklady za vytápění

Perfektně rovnou a bytelnou podlahu za jediný den vytvoříte z anhydritového litého potěru ANHYMENT, který vyrábí skupina Českomoravský beton.

Anhydritový potěr Anhyment je litá samonivelační směs, která vyniká vysokou tekutostí a absencí pórů, takže dokonale vyplní veškeré prostory mezi trubkami či kabely podlahového topení. Díky tomu podlaha výborně vede teplo a podlahové topení se snadněji reguluje. Předností potěru je i možnost snížení podlahové vrstvy až na 3 cm nad rozvody podlahového topení, takže pak dochází k rychlejšímu průchodu tepla konstrukcí, čímž lze značně ušetřit náklady na vytápění.

Ušetřit lze ale už při stavbě - díky více než sedmdesáti betonárnám skupiny Českomoravský beton rozmístěným po celé ČR. V případě, že se betonárna nenachází v dostatečné blízkosti, nabízí Českomoravský beton možnost využít mobilní výrobní linku, která anhydritový potěr vyrobí přímo na stavbě. Výrobní mobilní zařízení BREMAT zjednodušuje organizaci výroby, dopravy a čerpání směsi. Tato linka vyrobí až 7 m3 Anhymentu za hodinu. Výhodou je dále hospodárnost díky možnosti výroby přesného množství. Vstupy a kvalita směsi se přitom nijak neliší od potěru vyrobeného v betonárně. Do konstrukce podlahy se litý potěr dopravuje přímo z mobilní výrobní linky prostřednictvím integrovaného čerpadla.

Pomocí anhydritového potěru Anhyment lze dosáhnout perfektně rovné podlahové plochy s vynikající pevností. Příjemná je zároveň i rychlost realizace. Za jeden den je možné nalít plochu až 1500 m2. Hotová podlaha je pochozí už po 24 - 48 hodinách po ukončení pokládky, částečně zatížitelná po cca 3 dnech (při teplotách 15-20 °C). Minimální potřebnou tloušťku podlahy z litého potěru Anhyment od skupiny Českomoravský beton pomůže navrhnout "Kalkulátor tloušťky litého potěru", pomocník umístěný na stránkách www.lite-smesi.cz.

K litým podlahám nabízí skupina Českomoravský beton zdarma technické poradenství a konzultace. Podrobné informace a kontakty najdete na www.lite-smesi.cz. Vyškolení odborníci pomohou zákazníkům s výběrem vhodného materiálu a skladby podlahové konstrukce, a současně doporučí certifikovanou firmu pro kvalitní pokládku lité podlahy.

autor: Skupina Českomoravský beton | 25. 5. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama