reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Kde uspořádat úspěšný a kreativní Kick off meeting? Zkuste to v Plzni

Přelom roku je období, kdy firmy bilancují. Rozpočty jsou hotové, a tak je ta správná chvíle utužit vztahy s kolegy a celý kolektiv, aby se v dalším roce naplnily klíčové cíle pro růst firmy. Jak se ale setkávat v přátelském prostředí, a i při důležitých či závažných poradách navodit domácí atmosféru? Poradí ve Vienna House Easy Pilsen.

Nový smart casual design, skvělý servis a příjemné pokoje společně s variabilními konferenčními prostory a místní pohostinností propůjčují Vienna House Easy v Plzni přívětivou atmosféru. Navíc se zde můžete těšit na nabídku netradičních meetingů s bohatým doprovodným programem. Hosté si mohou zvolit kreativní rozvržení zasedacích místností, vypravit se objevovat kulinářské speciality a užít si při setkání mnoho zábavy, například objevováním daných destinací formou teambuildingové hry.

  • Kreativní občerstvení a tematické coffee breaky - Nedílnou součástí úspěšného meetingu je hravá a zdravá nabídka občerstvení, přizpůsobená jednotlivým akcím na míru. Tematické a sezónní coffee breaky tak mohou přímo podporovat přemýšlení. Jedná se mimo jiné o zeleninu s dipy, wrapy, fresh džusy, ovoce a zdravé dezerty. Samozřejmostí je kvalitní káva.
  • Výběr rozvržení zasedací místnosti - Pro navození správné atmosféry je dobré zvolit vhodné sezení na míru dané akci. Jinak se účastníci budou cítit, pokud zvolíte rozvržení "škola" nebo "divadlo". Pokud plánujete větší interakci či různé workshopy, je lepší rozhodnout se pro kreativní nepravidelné rozvržení.
  • Nabídnete zajímavý obsah i mimo hlavní prezentaci - Oživte Váš kongres doprovodným programem. Využijte nabídku zábavných teambuildových aktivit, poznávání krás historické Plzně nebo návštěvy blízkého pivovaru.

Pro vaši zábavu či práci vám hotel může nabídnout rozlehlé prostory, 7 sálů s kapacitou až 400 osob. Nejmodernější audiovizuální vybavení a bezplatnou Wi-Fi. Smart casual design a komfortně zařízené ubytování, konkrétně 144 pokojů a apartmánů. Moderní vzhled a příjemnou atmosféru. To vše tvoří ideální podmínky pro uspořádání vaší akce. Vytvářejte příběhy s Vienna House Easy Pilsen!

autor: komerční článek | 13. 12. 2018 14:44

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama