reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jednou za život? Možná právě tento týden!

Foto: HNvino.cz
Když se Vám do rukou dostane atraktivní pozvání k luxusní akci, jistě Vás potěší. Někdy, ale naopak vůbec ne, protože to “jedna z těch akcí”, které jsou dle Vás zcela mimo Vaši ligu. Člověk se zasní do světel a třpytu luxusu a sebe vidí v elegantní róbě až do momentu, když je sen přerušen trpkou realitou o tom, kolik bychom museli do takové akce vlastně investovat? Nová róba, elegantní obutí, kadeřník, manikúra? Pozvánka je v koši. Ten, kdo s námi jede na vlně HNvino.cz, ale ví, že není všem dnům konec! Pozvánka ke Grandiózní akci je tady a Vy prosím s klidem přijměte naše pozvání k nákupu královských vín za 550 Kč!

Barolo Rizieri, král italských vín

Začít Barolem je přinejmenším troufalé, ale Vy si to můžete dovolit. Když Grandiózně tak bez zábran! Barolo se vyrábí pouze z odrůdy Nebbiolo, z italské oblasti Piemonte. Vína mají silnou taninovou strukturu, a proto vyžadují před uvedením na trh delší dobu zrání. Barolo získává svoji výraznou chuť díky tomu, že se hrozny po sklizni pět měsíců suší, aby se zbavili přebytečné šťávy. Tím vzniká jeho typická, plná a výrazná chuť. Barolo Rizieri z Piemonte je Vaše první zastávka výjimečným výprodejem tohoto týdne na HNvino.cz.

Na začátek věnujte čas prozkoumání jeho jasně červené granátové barvy s hnědým okrajem. Jeho bujará vůně se otevře s tóny červeného ovoce, fialek, pomerančové kůry a koření. Elegantní a plné se spoustou koření, vařeného ovoce a čokolády. Pozor, toto je silné víno s projevem elegance. Dlouhý jemný závěr je dobře vyvážený, s pikantními dojmy a trochou sladkosti. Zrálo 24 měsíců v sudech z francouzského a slovinského dubu.

Piemonte, neboli "na úpatí hor" je unikátní a nádherná vinařská oblast v západní části na hranicích s Francií tvořena horským masivem Alp, zatímco na jihu tvoří její přirozenou hranici kopce Monferrato. Vinice se rozprostírají na strmých svazích hor a kopců, které vytvářejí optimální podmínky pro pěstování a zrání hroznů. Není proto žádným překvapením, že odtud pocházejí některá z nejznámějších italských vín včetně Barola.

Vinařství Rizieri, které je domovem Barola Rizieri, založili Arturo a Barbara Verrotti di Pianella. Zrodilo se ze společného projektu pro život s hlubokým respektem k přírodě. Vinice se nacházejí v obci Diano d'Alba, Sori del Ricchino, ve vesnici s bohatou historií, kde se vyrábělo nejlepší Dolcetto v kraji.

Medailová bomba z Burgundska

Teď zjemníme a pojďme se osvěžit! Další kousek z Grandiózně je krásné harmonické bílé víno z burgundského Château de Santenay. Připravte se na absolutního vítěze! Šest medailí, tři prestižní vinařské ocenění v průběhu tří let a na HNvino.cz za 550 Kč. Tomu říkáme výkon! Víno Vás zaručeně ohromí. Šťavnaté bílé ovoce si Vás rázem získá, vůně ořechů Vás překvapí, jemné máslové tóny Vás pohladí. Chuť je plná a svěží, lehce minerální, s tropickým ovocem, ořechy, medem a toastem. Dlouhý, plný a elegantní závěr nakonec opět propukne ve spoustě svěžesti.

Château de Santenay

Velkolepý Château de Santenay se nachází na úpatí vlnitých vinic u obce Santenay v Burgundsku. Zámek je známý i pod svým dřívějším jménem, Château Philippe le Hardi, které získal ve 13. století podle jména syna Jeana le Bon, prvního vévody Burgundska. Dnes zde pracují s typickými burgundskými odrůdami Pinot noir a Chardonnay, které jsou vysazené na téměř 97 akrech. Vinařství je tedy považováno za jedno z nejlepších v oblasti. Jelikož patří do několika apelací, je schopné vyrábět mnoho typů vína. Gerard Fagnoni, inženýr a enolog, je v čele 30-ti členného týmu, který pro Vás s nadšením vyrábí ta nejlepší burgundská vína.

Champagne Brut Premier Cru!

Bez bublinek se neobejde žádná řádná akce! Přijmete proto pozvání ke koupi nádherného šampaňského z bílých hroznů z nejprestižnějších vinic v oblasti francouzského Champagne - Côte des Blancs. Nejen pro slavnostní příležitosti! Champagne Brut Premier Cru Michel Rocourt je křišťálově čisté, zářivé, světle žluté šampaňské s jemným zlatým leskem. Delikátní a jemná vůně je bohatá na buket krémového Chardonnay s minerální svěžestí. Delikátní a zralá, minerální a čistá, jemná a temperamentní chuť s nadýchanou pěnou Vás okamžitě vloží do světa třpytu a světel, a to rovnou z Vašeho obývacího pokoje. Vychutnejte si toto intenzivní, plné a ušlechtilé šampaňské bez pocitu viny za 550 Kč.

Nakupte dnes na HNvino.cz a při dokončení objednávky zadejte promokód Grand do políčka Slevový kód a stlačte odeslat. Sleva 10 % se Vám odečte od celkové částky Vašeho košíku. Promokód je platný do 6.3.2017!

Na příští týden připravujeme silný příběh vinařství z Jižní Afriky, kde Michel Rolland, rodák z italského Livorna dělá nádherná světově známá vína, které nemůžou chybět ve Vašem viním sklípku.

autor: komerční obsah | 27. 2. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama