Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jdi do toho! Pět P pojišťovacího poradce:

komerční článek
7. 6. 2019 8:51
Jste mladí, perspektivní a chcete odstartovat kariéru? Nezáleží, jestli máte diplom nebo teprve studujete a chcete si přivydělat. Podstatné je, že sršíte originálními nápady, máte chuť a energii se rozvíjet, láká vás komunikace s lidmi. Pak je pro vás kariéra pojišťovacího poradce správnou cestou.
Foto: MetLife

Tady je pět důvodů, proč to zkusit u pojišťovny MetLife:

1. Pán svého času

Žádné od devíti do pěti s půlhodinovou pauzou na oběd. Pracovní rozvrh přizpůsobíte svým vlastním potřebám. Budete značně flexibilní. Nikdo vám nedýchá za krk a nekontroluje, kolik jste toho zvládli za den odpracovat. Můžete začít brzo ráno a vyšetřit si volné odpoledne, nebo si naopak přispat a práci nechat na večer. Můžete si udělat den volna uprostřed týdne třeba na kolo, vyrazit na týden na lyže a pak to holt trochu nahustit.  

2. dobrý Peníze

Pojišťovna MetLife vám při splnění základních podmínek v průběhu prvního roku a půl garantuje příjem ve výši minimálně 30 000 Kč měsíčně, nikde však není napsáno, že na této částce musíte skončit. Pokud jste šikovní, máte chuť dělat, potkávat se s lidmi a nebojíte se výzev, mohou se vaše příjmy rázem vyšplhat i na dvojnásobek či trojnásobek fixní odměny. 

3. karierní Postup 

Pokud nastoupíte někam do firmy, obvykle pár let trvá, než se vypracujete na slušnou pozici. U MetLife nic podobného neplatí. Váš kariérní růst je podmíněn pouze vaší snahou a výsledky vaší práce. Máte k dispozici kvalitní produkty, takže jste-li šikovní, věříte si a nebojíte se lidí, můžete se velmi rychle vypracovat z ničeho do manažerské pozice.

4. Proškolení

Žádný učený z nebe nespadl. Takže i když máte čerstvě po škole, je toho spousta, co se můžete dozvědět. Pojišťovna MetLife svým poradcům nabízí možnost bezplatných školení, díky nimž si zvýšíte kvalifikaci a posílíte svou šanci na rychlý kariérní růst.

5. Produkty, Podpora a Podnikání bez rizika 

Pojišťovna MetLife patří k největším světovým pojišťovacím domům, dosahuje miliardových obratů a disponuje stovkami poboček po celém světě. Nabízí velmi kvalitní produkty a stabilní zázemí, díky němuž můžete nastartovat kariéru beze strachu z možného úpadku nebo zhoršení životních podmínek. Právě naopak - můžete jenom získat. Vlastně se vrháte po hlavě do podnikání, ovšem bez rizika.

Pokud máte pocit, že klasická kancelářská práce není nic pro vás, toužíte si sami organizovat čas a chcete si slušně vydělat, zkuste to u MetLife. Podrobnosti o aktuálních nabídkách spolupráce jsou k dispozici zde.

 

Právě se děje

před 53 minutami

Putin odvolal jednoho ze svých nejvlivnějších poradců, měl na starosti vztahy s Ukrajinou

Ruský prezident Vladimir Putin uvolnil z funkce dlouholetého poradce Vladislava Surkova, který se zabýval i vztahy s Ukrajinou. 

Surkov podle agentury AFP odchází poté, co dvacet let pracoval na vybudování takzvané řízené demokracie. Tento pětapadesátiletý funkcionář patřil k nejvlivnějším poradcům Putina, kterého jednou nazval i "poslem božím".

Agentura Reuters poznamenala, že post Putinova poradce pro záležitosti Ukrajiny by po Surkovovi měl nyní převzít zástupce šéfa prezidentské administrativy Dmitrij Kozak, který se na Ukrajině narodil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy