Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jdeme na přistání – na Černé hoře v sobotu 14. září

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC
11. 9. 2019 23:20
Rodinný den na Černé hoře v Krkonoších – v sobotu 14. září 2019 – bude plný her, soutěží a testování koloběžek i elektrokol. Nese název „Přistání na Černé hoře“ a vy byste na něm neměli chybět.
Zářjiová akce na Černé hoře se ponese v duchu 50 let staré události – přistání Apolla 11 na Měsíci
Zářjiová akce na Černé hoře se ponese v duchu 50 let staré události – přistání Apolla 11 na Měsíci | Foto: SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Název tradiční zářijové akce na Černé hoře nebyl vybrán náhodou. Odkazuje na 50 let starou historickou událost, kterou bylo přistání Apolla 11 na Měsíci. Zda bude i "Přistání na Černé hoře" historickou událostí ukáže až čas. Pro rodiny s dětmi bude každopádně příjemně stráveným dnem na hřebenech Krkonoš se spoustou zážitků.

V Dětském parku Kabinka na Černé hoře, ve výšce 1260 m n.m., je možné se projet i na lodičkách.
V Dětském parku Kabinka na Černé hoře, ve výšce 1260 m n.m., je možné se projet i na lodičkách. | Foto: SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Pro děti jsou na sobotu 14. září připravené soutěže a hry v Dětském parku Kabinka, výtvarná dílnička, kde si z kosmických materiálů můžou vyrobit vlastní kabinku i koloběžkové závody. Hlavní cenou v dětských soutěžích je koloběžka Crussis s podpisem Jaromíra Jágra.

Na dospělé čeká virtuální realita, úniková hra i testování horských elektrokol Qayron. Na centrálním parkovišti v Janských Lázních si mohou prohlédnout a vyzkoušet nejnovější vozy Ford od Auto Trutnov a v soutěžích vyhrát třeba vůz Ford na týden s plnou nádrží, nebo skipasy do SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC.

Sjezd na horských koloběžkách je v Krkonoších velmi oblíbený. Vyrazit na nich můžete i z Černé hory.
Sjezd na horských koloběžkách je v Krkonoších velmi oblíbený. Vyrazit na nich můžete i z Černé hory. | Foto: SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

I když je hlavní program akce připraven pouze na sobotu 14. září, kabinková lanovka na Černou horu bude za zvýhodněných podmínek jezdit po celý víkend. V sobotu i v neděli sveze zdarma děti a juniory do 18 let. Bezplatný bude po oba víkendové dny také vstup do Dětského parku Kabinka.

Video: SkiResort ČERNÁ HORA -PEC

Více informací o akci na FB SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC v události Přistání na Černé hoře a také na webu skiresort.cz

 

Právě se děje

před 16 minutami

Klíčový svědek v kauze letounů CASA dostane odškodné 312 tisíc korun

Klíčový svědek v kauze letounů CASA Karel Daňhel dostane od Národního bezpečnostního úřadu a ministerstva financí 312 500 korun za odebrání prověrky a zničení profesní kariéry. Původně u soudu žádal o 400 tisíc.

před 34 minutami

Nový Zéland odmítl propustit z vězení Čecha, který pašoval drogy

Novozélandské úřady odmítly žádost českého občana Karla Šroubka o podmínečné propuštění z vězení, kde si odpykává šestiletý trest za pašování drog. Informoval o tom ve středu novozélandský list The New Zealand Herald. Podle výboru, který o podmínečném propuštění rozhoduje, představuje Šroubek nadále příliš velké riziko pro společnost a na svobodu by se teď dostat neměl.

"Má na kontě řadu ilegálních aktivit jak v České republice, tak na Novém Zélandu. Některé jsou spojeny s násilím, jiné s drogami a další s podvody," konstatoval výbor. Poukázal i na Šroubkovo "spojení se zločinci v Česku a s motorkářským gangem Hells Angels na Novém Zélandu".

Zdroj: ČTK
Další zprávy