reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jak vytvářet chytřejší a šetrnější budovy? Zjistěte na konferenci SMART BUILDING, 12. 9.2018 v Praze

4. ročník konference propojí témata chytrých a šetrných budov, představí nové technologie a inovativní řešení, ukázky realizací i zkušenosti odborníků.

Nedostatek přírodních zdrojů a změny klimatu představují velké výzvy pro příští desetiletí. Snižování spotřeby energií a využití obnovitelných zdrojů patří mezi hlavní cíle chytrých měst, v nichž budovy hrají nejvýznamnější roli v energetické náročnosti. Využití inovativních řešení a jejich propojení pomocí inteligentních technologií v budovách povede stále více k efektivnějšímu hospodaření, kvalitnímu vnitřnímu prostředí i komunikaci v reálném čase.

4. ročník konference SMART BUILDING, která se bude konat 12. září 2018 v Praze, propojí témata i technologie chytrých a šetrných budov, představí inovativní řešení a jejich spojení pomocí inteligentních technologií, přinese informace o aktuálních trendech a vývoji trhu v ČR i celosvětově. Účastníky seznámí s možnostmi projektování, ukázkami realizací a zkušenostmi z praxe. Hlavní témata bloků se zaměří na stěžejní otázky: Co ovlivňuje vývoj inteligentních budov? Jaké jsou technologie a smart řešení? Jak vytvářet chytřejší a šetrnější budovy?

Konferenci pořádá nezávislé sdružení odborníků a firem Asociace chytrého bydlení ve spolupráci s  Economia, a.s., pod záštitou České rady pro šetrné budovy (CZGBC). Konference je akreditována ČKA v rámci programu celoživotního vzdělávání a je určena zvláště pro architekty, projektanty, elektro projektanty, developery, investory a představitele stavebních společností, studenty i další odborníky.

Asociace chytrého bydlení (ACHB) je nezávislé sdružení odborníků a firem s aktivní činností od roku 2013, jehož cílem je osvěta odborné i laické veřejnosti v oblasti chytrých budov. Vizí "Asociace chytrého bydlení" je sdružovat odborníky z oblasti inteligentní elektroinstalace, architektury, audio-video techniky, klimatizací a rekuperací, domácích spotřebičů, kamer, zabezpečovacího systému, osvětlení, atd., kteří mají zájem podporovat a šířit myšlenku chytrého a šetrného bydlení.

Chcete konferenci navštívit nebo se stát partnerem konference?

Navštivte stránky zde: http://www.achb.cz/smartbuilding/

autor: komerční článek | 24. 8. 2018 16:09

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama