reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jak se zbavit námahy při práci na zahradě? Objevte uživatelský komfort sekacích traktorů Stiga

Jednoduchá obsluha, výjimečná pohyblivost a příznivý poměr cena/výkon. Vyzkoušejte sekací traktory nové generace s antivibračním systémem.

Když v roce 1934 ve švédském městě Tranas zakládal Stig Hjelmquist obchodní společnost Stiga, asi netušil, jak široký záběr bude mít. Tento okouzlující chlapík, jehož podnikatelský duch, neotřelé technické nápady a tah na branku vzbuzují dodnes závist mnoha lodivodů světových firem, měl osobní mantru, které se držel po celý svůj život - soustředit se na unikátní výrobky a jejich neustálou inovaci. Ať to byly od roku 1944 sportovní potřeby pro stolní tenis, v roce 1957 stolní hokeje nebo o rok později zahradní technika, vždy šlo o prvotřídní produkty, které si získaly oblibu po celém světě. V současnosti jsou hlavním sortimentem prodeje sekací traktory.

Výběr nepodceňujte!

Máte dost plahočení se po zahradě s malou sekačkou a bez kousku naděje, že si brzo odpočinete? Poohlédněte se po pomocníkovi, který za vás udělá vše potřebné, a ještě po vás uklidí. Zahradní sekací traktor. Ale dejte si pozor, ať nenaletíte nějakému povedenému prodejci, který by se rád zbavil stoje, který už dávno neodpovídá moderním trendům. Rozhodně musí mít sekací hlavu se dvěma noži, nastavitelnou výšku sečení, stavitelné sedadlo pro vaše pohodlí a objem sběracího koše minimálně 200 litrů se signalizací plného stavu.

Zahradní program na celý rok

V osmdesátých letech minulého století se Stiga stává veřejně obchodovatelnou společností. Dochází k rozdělení na Stiga Sports AB s výrobou hokejových a pingpongových výrobků a zahradní technika přechází do koncernu Global Garden Products. A sortiment technologických vychytávek pro amatérské i profesionální zahrádkáře, zemědělské podniky a organizace veřejných služeb se rozjíždí naplno.

Travní a strunové sekačky, křovinořezy, drtiče zahradního odpadu, pily, na zimu sněhové frézy, ridery a sekací traktory. Produkty s bezpečným provozem, které mají charisma, snadno se ovládají a jsou šetrné k životnímu prostředí. Všechny stroje mají symbol zelené labutě (nordický ekologický štítek), takže vyhovují přísným ekologickým nárokům.

Sekací traktor Stiga Estate: pohyblivý fantóm do každého terénu

Pro práci na zahradě nebo okolo domu si kupte například některý ze zahradních sekacích traktorů Stiga Estate a nechte své ruce relaxovat. Představte si, že se vyhoupnete do sedačky traktoru Stiga Estate 3084 H a s úsměvem nastartujete. Tichý chod motoru se nedá s motorovou sekačkou vůbec srovnat a díky antivibračnímu systému AVS si budete připadat jako na vyjížďce do přírody. Plynulá jízda v jakémkoli terénu - dopředu i dozadu - vás nadchne, protože nemusíte řešit manipulaci s řadicí pákou. Hydrostatická převodovka umožňuje rovnoměrný pohyb traktoru a vy se při práci kocháte pohledem na vaši nádhernou zahradu. Pojezd totiž ovládáte pouze pomocí dvou pedálů.

Na sekání velkých travnatých ploch se můžete vydat s novým traktorem Stiga Estate 7122 HWS s litinovou nápravou a tempomatem. Sekací ústrojí už být namakanější nemůže: protiběžné nože se záběrem 122 cm. Výška sečení je nastavitelná v 9 pozicích v rozmezí 25-100 mm. A sběrací koš? Objem 320 litrů.

Víte o nějakém jiném sekacím traktoru, který má podobné parametry?

www.stiga.cz

autor: komerční článek | 13. 6. 2018 10:14

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama