reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jak se studuje na VŠTE poznáte už 27. listopadu

Foto: VŠTE
Ideální možnost pro maturanty, kteří přemýšlejí o vysokoškolském studiu technických a ekonomických oborů, poznat prostředí Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích nabídne pondělí 27. listopadu, kdy se zde koná Den otevřených dveří.

Jeho základem jsou tři přednáškové bloky, začínající v 9, v 11 a ve 13 hodin. Právě na nich se středoškoláci dozvědí základní údaje o škole a možnostech studia, které nabízí. "Vysvětlíme jim také, jak třeba založit přihlášku ke studiu a zodpovíme dotazy. Následovat bude komentovaná prohlídka centrálních laboratoří, do níž se zapojí vyučující z kateder, které jednotlivé přístroje využívají. K vidění bude i bugina zkonstruovaná našimi studenty, technologie 3D tisku nebo ukázka virtuální reality," říká Miroslav Vovesný z oddělení marketingu VŠTE. Na ní pak naváže prohlídka dalších částí kampusu, na níž se podílejí sami posluchači, působící ve Studentské unii.

Na VŠTE, která patří do sítě veřejných vysokých škol a studuje se na ní tedy zdarma, už několik let převažují studenti technických oborů jako je strojírenství, doprava, logistika a stavitelství nad těmi z oborů ekonomických, na nichž škola v roce 2006 vznikla. Dnes na ní studuje 4400 posluchačů ve dvou magisterských a šesti bakalářských oborech s řadou specializací, například zaměřených na cestovní ruch nebo čínské trhy.

První kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2018/19 trvá od 30. října 2017 do 30. dubna 2018 a lze v něm podávat přihlášky na všechny Bc. a Ing. obory.

autor: VŠTE | 1. 11. 2017 14:28

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama