reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jak funguje MetaTrader 4

Zjistěte, jak funguje MetaTrader 4 a jaké jsou recenze obchodní platformy MT4. Klikněte zde a dozvíte se více!

Obchodní platforma MetaTrader 4 je ve světě online obchodování dobře známý obchodní software. MT4 je online obchodní platforma využívaná mnoha brokery po celém světě.

Jak MetaTrader funguje?

Abyste mohli MetaTrader využívat, musíte si založit obchodní účet u online brokerské společnosti. Jakmile se u vybraného brokera zaregistrujete, například Admiral Markets, budete si moci stáhnout software a obchodní platformu otestovat.

Obchodní platforma je často dostupná i pro mobilní zařízení iPhone, Android, operační systém Linux a přes internetový prohlížeč. Někteří brokeři dokonce nabízejí verzi MT4 pro MAC, a to bez emulátoru.

MetaTrader 4 funguje velmi jednoduše: vše, co potřebujete, je obchodní účet u brokera, který Vám zprostředkuje přístup na finanční trhy. V závislosti na Vašem brokerovi budete mít přístup k různým finančním trhům. V dnešní době je možné v MT4 obchodovat kryptoměny, měnové páry (často nazývané Forex), akciové indexy, akcie, dluhopisy, ETF fondy a další finanční produkty.

Zacházení s platformou je snadné. Na internetu existuje mnoho návodů, jak na obchodní platformu. Některé jsou nabízeny přímo brokery, některé jsou nabízeny lidmi, pro které je obchodování na finančních trzích vášeň a chtějí se podělit o své znalosti.

Chcete se naučit používat MetaTrader 4?

Nejjednodušší způsob je otestovat obchodní platformu pomocí demo účtu, protože nejlépe se naučíte software ovládat, když si to sami vyzkoušíte. 

Jaké výhody přináší MetaTrader 4?

I když se někomu může zdát tato obchodní platforma ze začátku komplikovaná, výhodou tohoto softwaru je, že je ultra rychlý. Měli byste vědět, že obchodní platforma vždy funguje rychleji, když je nainstalovaná přímo ve Vašem počítači než když obchodujete přes internetový prohlížeč. Tento software je známý tím, že předává pokyny, i když má uživatel slabší připojení k internetu.

Další výhodou je, že může klient využívat obchodní roboty a věnovat se tak automatickému obchodování, což je funkce, která nemusí být dostupná na jiných platformách. MT4 je uzpůsobitelná potřebám uživatele, obchodníci do ní mohou vložit své vlastní indikátory.

MetaTrader 4 je velmi bezpečný a jen zřídka narazíte na jakékoliv chyby narozdíl od ostatních platforem. Rozhraní MT4 existuje již více než 10 let.

Recenze MetaTraderu

MetaTrader 4 je ve světě obchodování dobře známý. Abyste si udělali svůj vlastní názor, nejlepší je otestovat tuto obchodní platformu na vlastní kůži. Na nejrůznějších online fórech naleznete mnoho recenzí, ty však vždycky nejsou spolehlivé, proto je nejrozumnější vyzkoušet si obchodování sám nebo sama za sebe.

autor: komerční článek | 10. 9. 2018 14:51

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama