reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Hledá se TOP Odpovědná firma

Dokážete inovovat, myslet do budoucna či šetrně využívat zdroje? Pak víte, co znamená udržitelný byznys. Ukažte to v ceně TOP Odpovědná firma!

Snižují dopad svého podnikání na životní prostředí, dbají na férové vztahy s dodavateli i zákazníky, podporují pestré složení týmů, myslí na zdraví, vzdělání a rozvoj zaměstnanců a jsou přínosem pro obyvatele v místě, kde působí. Právě takové firmy mají šanci získat prestižní ocenění TOP Odpovědná firma, které letos již počtrnácté vyhlašuje nezávislá platforma Byznys pro společnost.

Účast v ceně je zdarma a všechny kvalitní strategie a projekty získají zlatý, stříbrný nebo bronzový titul. Přihlášky se podávají až do konce července prostřednictvím on-line formulářů na stránkách odpovednefirmy.cz. Na výběr je desítka kategorií, které si účastníci volí dle toho, jakým tématům se jejich společnost nejvíce věnuje.

"Přestože jsme zatím malá firma, snažíme se, aby každá naše aktivita byla prospěšná. Díky ocenění se učíme od zkušenějších a naše společensky prospěšné aktivity jsou promyšlenější," doplňuje Radka Martínková, spolumajitelka společnosti Bamboolik, vítěz kategorie Cena veřejnosti 2016.

V případě zájmu mohou účastníci navíc obdržet ke každé přihlášce i hodnocení a benchmarking jednotlivého přístupu.

"Rád bych vzkázal firmám, které váhají s přihláškou do letošních cen TOP OF, že je dobré se zúčastnit a nechat si sdělit, jak si ve své činnosti stojí. O svoji hmotnost se zajímá kde kdo, ale o svoje chování a jak je posuzováno, už méně. Moje zkušenost mi říká, že se mi tak nějak lépe žije, cítím v tom svobodu a prospěšnost. Zkuste to," říká dvojnásobný držitel titulu TOP Odpovědná malá firma Aleš Šlechta, majitel vsetínské společnosti Galvamet.

TOP Odpovědná firma dlouhodobě vyzdvihuje klíčové aktivity na poli odpovědného a udržitelného podnikání v České republice. Hledá firmy, pro které je společenský přínos, rozvoj zaměstnanců a ohled na životní prostředí součást podnikání. Více na www.odpovednefirmy.cz.

autor: TOP Odpovědná firma | 4. 7. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama