Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

GPSka do kapsy pro děti i babičky

komerční článek
18. 7. 2019 16:55
Máte doma malé dítě, nebo babičku, která ráda chodí na výlety? Určitě se vám už také stalo, že se někde zapovídala a vy jste už panikařili a startovali auto, že se ji vydáte hledat. Máme pro vás dobrou zprávu. Tyhle starosti si můžete ušetřit.
Foto: Komerční sdělení

Odteď už budete přesně vědět, kde se nachází. Pro děti, které samy chodí do školy, ke kamarádům a na kroužky, i pro babičky a dědečky, kteří se rádi toulají, je tu malá chytrá krabička, která vám řekne, kde právě jsou. GPS lokátor do kapsy.

Co ten lokátor vlastně je?
Malý, ale velmi šikovný pomocník. Zařízení, které nám umožní sledovat a lokalizovat osoby, zvířata a věci s určením velmi přesné polohy. To vše díky využití GPS souřadnic.

Jak GPS lokátor do kapsy funguje?
GPS lokátor je určený k hlídání osob, zvířat a cenností. Stačí do něj vložit SIM kartu s aktivními daty a možností zasílat SMS zprávy, nastavit interval trackování a vložit ho do kapsy, kabelky, aktovky apod.

Díky využití GPS, GSM a WiFi pak budete moci v reálném čase sledovat, kde se lokátor, a spolu s ním i jeho majitel, právě nachází.

Foto: Komerční sdělení

Můžete si nastavit i četnost lokalizace aktuální polohy v rozmezí 5-127 sekund. Případně můžete tuto funkci vypnout, a tím šetřit baterii. Proč také lokalizovat pohyb někoho, kdo sedí vedle vás? 

Podle toho, jak často trackování využíváte, vám baterie vydrží na jedno nabití 4-8 dní. To je velká výhoda oproti GPS hodinkám, které se tak dlouhou výdrží baterie pochlubit nemohou.

V balení najdete kromě samotného GPS lokátoru vhodného pro děti i seniory také dobíjecí kabel a obal, který lokátor ochrání před vodou a nárazy.

Není jeho provoz drahý?
Spotřeba dat je okolo 50 MB měsíčně, což není nijak moc. Samozřejmě je ale dobré pořídit do lokátoru SIM kartu vašeho operátora. Při používání více SIM karet stejného operátora totiž často ušetříte.

Foto: Komerční sdělení

Jaké jsou výhody GPS lokátoru?

  • Vzhledem k malým rozměrům (2,8 x 4,4 cm) se snadno vejde do každé kapsy, kabelky, brašny nebo batohu. 
  • Rychlé zprovoznění, snadné ovládání
  • Velmi přesná lokalizace
  • Zobrazení aktuální polohy v aplikaci GoogleMaps
  • Bezpečí pro vaše blízké (děti, senioři) i věci

Zapomeňte na starosti s tím, že nevíte, kde se váš potomek, babička nebo dědeček nachází. Už nemusíte bloumat po okolí a hledat je. Díky GPS lokátoru půjdete na jistotu. 

 

Právě se děje

před 34 minutami

Putin odvolal jednoho ze svých nejvlivnějších poradců, měl na starosti vztahy s Ukrajinou

Ruský prezident Vladimir Putin uvolnil z funkce dlouholetého poradce Vladislava Surkova, který se zabýval i vztahy s Ukrajinou. 

Surkov podle agentury AFP odchází poté, co dvacet let pracoval na vybudování takzvané řízené demokracie. Tento pětapadesátiletý funkcionář patřil k nejvlivnějším poradcům Putina, kterého jednou nazval i "poslem božím".

Agentura Reuters poznamenala, že post Putinova poradce pro záležitosti Ukrajiny by po Surkovovi měl nyní převzít zástupce šéfa prezidentské administrativy Dmitrij Kozak, který se na Ukrajině narodil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy