Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

GPSka do kapsy pro děti i babičky

komerční článek
18. 7. 2019 16:55
Máte doma malé dítě, nebo babičku, která ráda chodí na výlety? Určitě se vám už také stalo, že se někde zapovídala a vy jste už panikařili a startovali auto, že se ji vydáte hledat. Máme pro vás dobrou zprávu. Tyhle starosti si můžete ušetřit.
Foto: Komerční sdělení

Odteď už budete přesně vědět, kde se nachází. Pro děti, které samy chodí do školy, ke kamarádům a na kroužky, i pro babičky a dědečky, kteří se rádi toulají, je tu malá chytrá krabička, která vám řekne, kde právě jsou. GPS lokátor do kapsy.

Co ten lokátor vlastně je?
Malý, ale velmi šikovný pomocník. Zařízení, které nám umožní sledovat a lokalizovat osoby, zvířata a věci s určením velmi přesné polohy. To vše díky využití GPS souřadnic.

Jak GPS lokátor do kapsy funguje?
GPS lokátor je určený k hlídání osob, zvířat a cenností. Stačí do něj vložit SIM kartu s aktivními daty a možností zasílat SMS zprávy, nastavit interval trackování a vložit ho do kapsy, kabelky, aktovky apod.

Díky využití GPS, GSM a WiFi pak budete moci v reálném čase sledovat, kde se lokátor, a spolu s ním i jeho majitel, právě nachází.

Foto: Komerční sdělení

Můžete si nastavit i četnost lokalizace aktuální polohy v rozmezí 5-127 sekund. Případně můžete tuto funkci vypnout, a tím šetřit baterii. Proč také lokalizovat pohyb někoho, kdo sedí vedle vás? 

Podle toho, jak často trackování využíváte, vám baterie vydrží na jedno nabití 4-8 dní. To je velká výhoda oproti GPS hodinkám, které se tak dlouhou výdrží baterie pochlubit nemohou.

V balení najdete kromě samotného GPS lokátoru vhodného pro děti i seniory také dobíjecí kabel a obal, který lokátor ochrání před vodou a nárazy.

Není jeho provoz drahý?
Spotřeba dat je okolo 50 MB měsíčně, což není nijak moc. Samozřejmě je ale dobré pořídit do lokátoru SIM kartu vašeho operátora. Při používání více SIM karet stejného operátora totiž často ušetříte.

Foto: Komerční sdělení

Jaké jsou výhody GPS lokátoru?

  • Vzhledem k malým rozměrům (2,8 x 4,4 cm) se snadno vejde do každé kapsy, kabelky, brašny nebo batohu. 
  • Rychlé zprovoznění, snadné ovládání
  • Velmi přesná lokalizace
  • Zobrazení aktuální polohy v aplikaci GoogleMaps
  • Bezpečí pro vaše blízké (děti, senioři) i věci

Zapomeňte na starosti s tím, že nevíte, kde se váš potomek, babička nebo dědeček nachází. Už nemusíte bloumat po okolí a hledat je. Díky GPS lokátoru půjdete na jistotu. 

 

Právě se děje

před 18 minutami

Nový Zéland odmítl propustit z vězení Čecha, který pašoval drogy

Novozélandské úřady odmítly žádost českého občana Karla Šroubka o podmínečné propuštění z vězení, kde si odpykává šestiletý trest za pašování drog. Informoval o tom ve středu novozélandský list The New Zealand Herald. Podle výboru, který o podmínečném propuštění rozhoduje, představuje Šroubek nadále příliš velké riziko pro společnost a na svobodu by se teď dostat neměl.

"Má na kontě řadu ilegálních aktivit jak v České republice, tak na Novém Zélandu. Některé jsou spojeny s násilím, jiné s drogami a další s podvody," konstatoval výbor. Poukázal i na Šroubkovo "spojení se zločinci v Česku a s motorkářským gangem Hells Angels na Novém Zélandu".

Zdroj: ČTK
Další zprávy