reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Garáž snů

Foto: Betonepox
Grafika ve stěrce Betonepox

BETONEPOX® je jedinečný moderní, minimalistický povrch, dokonale imitující betonovou plochu. Vyniká chladnou nadčasovou krásou, moderním designem a bezkonkurenční odolností, tvrdostí a maximální životností.

Představujeme vám jednu z posledních originálních realizací společnosti Němec s.r.o., dokonalou pánskou garáž, která zcela jistě představuje zhmotnění snů snad každého muže.

V této velkoryse pojaté garáži hraje hlavní roli epoxidová stěrka Betonepox® a také originální grafika v podobě log luxusních automobilových značek.

Pomocí této originální technologie je možné personifikovat jakékoli přání a prostory, oblíbená jsou samozřejmě firemní loga v prestižních sídlech společností, inspirace uměleckými díly, či dle fotografie přenesená podobizna rodiny, záleží jen na přání klienta či architekta. Limitem bude pouze vaše fantazie.

Betonepox® je epoxidová stěrka, která je i bez nutnosti lakování maximálně odolná vůči vodě. 

Betonepox® se stal ikonou mezi stěrkami díky svým jedinečným vlastnostem. Tento povrch nabízíme také ve variantě Betonepox Soft a Ultrasoft. 

Na trhu není znám jiný materiál nebo technologie, která by měla obdobné vlastnosti a zároveň splňovala ty nejvyšší požadavky na moderní design. 

Kontakt:
najman@nemec.eu 

autor: komerční článek | 29. 1. 2018 11:33

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama