reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Future Port Prague představí technologie budoucnosti

Foto: Future Port Prague
Pražská tržnice v Holešovicích bude 7. září hostit první ročník mezinárodního vizionářského festivalu jaký Česko ještě nezažilo.

Future Port Prague je odborná konference a festival, který představí přehled všech hlavních moderních technologií, které hýbou světem. Přiveze experty a inspiraci ze zahraničí a zároveň ukáže potenciál České republiky uspět v digitální revoluci a stát se jednou z nejinovativnějších zemí v Evropě.

Drony, elektromobily, aeromobily - létající auta, 3D tisk, virtuální či rozšířená realita. To, co nám ještě před pár lety připadalo jako science fiction, se stává naší realitou. Future Port Prague nás nechá nahlédnout do technologické kuchyně těch nejlepších tuzemských i zahraničních lídrů ve svých oborech. Na koferenci potkáte a uslyšíte zástupce společností jako Singularity University, Materialise, IMDEA nanociencia, John Hopkins School of Public Health, Faraday Future, či IBM. Teorii exponenciálních změn celých oborů představí zakladatel 6D Academy, někdejší viceguvernér České národní banky Pavel Kysilka.

Součástí festivalu, který bude probíhat v areálu tržnice paralelně s konferencí, je i mnoho zážitkových aktivit, v rámci kterých nechá přes 100 předních tuzemských i zahraničních firem návštěvníky zažít nejnovější technologie na vlastní kůži. Připraveno bude bezkonkurenční portofolio dopravních prostředků budoucnosti - elektrická, vodíková či autonomní auta - Tesla, Toyota, Skoda, BMW. V areálu bude postavená také unikátní dron arena, ve které návštěvníci uvidí světovou show a závody dronů. 200 čtverečních metrů bude mít unikátní IoT & AI hala a kromě zážitků proběhne na Future Portu i několik slavnostních odhalení a českých i evropských premiér.

Festival organizuje Etnetera Group spolu s partnery, mezi nimiž nechybí Google, Microsoft a T-Mobile či Škoda. Veškeré informace a předprodej vstupenek naleznete na www.futureportprague.com

autor: komerční článek | 22. 8. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama