Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Fotografujete? Sledujte živě a bezplatně kurzy Adobe Photoshop a Světlem křížem krážem

5. 2. 2016 13:26
Učte se vše, co vás baví, z pohodlí svého domova. Podívejte se, jaké živé přenosy špičkových fotografických kurzů jsme pro vás připravili.
Foto: Komerční sdělení

Rádi bychom vám představili internetovou televizi Kurzyzive.cz, která vysílá kurzy v živém přenosu. Navíc pouze při online vysílání je můžete sledovat bezplatně. Kurzy si následně můžete zakoupit pro pozdější sledování s doživotní licencí. Kurzy vedou špičky v oboru, nemusíte se bát nudných přednášek, vše je vedeno zábavnou formou.

Vysílání internetové televize Kurzyzive.cz nyní potěší zejména příznivce fotografování. Již v nejbližší době se můžete těšit na tyto živě vysílané kurzy:

Adobe Photoshop pro fotografy a od úplného začátku - Úterý 9. února od 18:30 Světlem křížem krážem - Čtvrtek 11. února od 18:30 

V tomto přehrávači poběží živý přenos dle programu vysílání. 

Video: komerční obsah

Adobe Photoshop pro fotografy a od úplného začátku - Úterý 9. února od 18:30

Video: komerční obsah

Rozhodli jste se, že své fotografie chcete upravovat v prostředí velmi populárního software Adobe Photoshop, a nevíte jak na to? Pak jste tu naprosto správně. Právě pro vás, úplné, ale naprosto úplné začátečníky, jsme společně s dlouholetým lektorem a profesionálním fotografem Karlem Pobříslem připravili tento videokurz, šitý na míru právě vám, fotografům.

Pokud si chcete kurz pečlivě nastudovat, doporučujeme si kurz zakoupit. Do data vysílání je jeho cena 490 Kč a poté bude již za plnou cenu 990 Kč. 

Kurz si můžete zakoupit zde.

Světlem křížem krážem - Čtvrtek 11. února od 18:30

Video: komerční obsah

Během tohoto kurzu budete doslova koukat pod ruce portrétnímu fotografovi Antonínu Lavrenčíkovi. Antonín vám v kurzu poodhalí svůj přístup k světlu, pózování a komunikaci s klientem. 

Antonín si dal záležet na tom, aby výuka byla maximálně názorná. Od jedné praktické ukázky přechází k druhé. Série ukázek tvoří komplexní celek, který vás srozumitelně a rychle zasvětí do tajů pokročilé portrétní fotografie.

Pokud si chcete kurz pečlivě nastudovat, doporučujeme si kurz zakoupit. Do data vysílání je jeho cena 490 Kč a poté bude již za plnou cenu 990 Kč.

Kurz si můžete zakoupit zde.

Na webu najdete také nové rozšířující se sekce s počítačovými kurzy a kurzy osobního rozvoje. 

Jste zvědaví, na jaké další pořady se můžete těšit? Sledujte pravidelně aktualizovaný program fotografických kurzů zdarma.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Zemřel vědec, vynálezce a odbojář Mojmír Petráň, bylo mu 99 let

Ve věku 99 let zemřel v sobotu 13. srpna vědec Mojmír Petráň. Na facebooku o tom dnes informovala Učená společnost ČR, jejímž členem Petráň byl. Petráň společně se svým kolegou Milanem Hadravským v 60. letech sestrojili a patentovali konfokální mikroskop s dvojitým řádkováním. Vynález znamenal převrat v mikroskopických technikách a přispěl k bouřlivému rozvoji molekulární buněčné biologie. Vědec Petráň byl i protinacistickým odbojářem.

Svůj přelomový vynález Petráň a Hadravský, kteří v 60. letech působili na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni, patentovali v roce 1967 ve Spojených státech. Publikovali ho v roce 1968 ještě před okupací Československa. Po srpnové okupaci Petráň upadl v nemilost, neboť v době Pražského jara sympatizoval s reformními politiky. Svůj mikroskop pak musel vyrábět "podomácku" pod záštitou JZD Komorno u Plzně. Kvůli tomu vzniklo jen několik kusů přístroje.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Při izraelském náletu u Tartúsu zahynuli podle Damašku tři syrští vojáci

Při dnešním izraelském náletu na oblast u syrského pobřežního města Tartús přišli o život tři syrští vojáci a další tři byli zraněni. Oznámila to syrská armáda. Televizní stanice Al-Arabíja předtím uvedla, že izraelská vojenská letadla zaútočila na Tartús a před vypálením střel letěla nad libanonským pobřežím. Izraelská armáda své operace v Sýrii nechává bez komentáře. Útočí hlavně na cíle spojené se spojenci syrské vlády, což je Írán a libanonský Hizballáh. Agentura Reuters napsala, že se k Tartúsu blíží loď, která veze z Ukrajiny obilí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy