reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Finlandia Mácháč 2017 – tradiční zakončení taneční sezóny se blíží

Foto: Finlandia Vodka
Vyhrajte dva lístky!

Největší domácí beach open air festival zaměřený na elektronickou taneční hudbu se uskuteční 18. a 19. srpna na pláži Klůček u Máchova jezera. Během let fungování festivalu se na hlavní scéně vystřídaly hvězdy jako Tiësto, Axwell, Dimitri Vegas & Like Mike, W&W, Dada Life, Carl Cox, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Boy George, Sidney Samson, Marco V, Junkie XL a mnoho dalších.

Letošní line up nebude výjimkou. Na příznivce house, trance a elektro hudby čeká více jak 100 vystupujících umělců. Jedna hlavní stage a několik vedlejších scén. Dvě noci, nekonečně možností.

"Letošní festival je opět poskládán z umělců, kteří mají široký hudební záběr a line up jako celek tak pravděpodobně osloví zase o něco více návštěvníků než loni,… Kromě již dříve oznámených hlavních hvězd W&W a Sunnery James & Ryan Marciano jsme posílili také techno stage, která bude mít hned 4 zahraniční headlinery," říká pořadatel festivalu Zdeněk Gabriel.   

Hlavním partnerem letošního sedmnáctého ročníku je opět Finlandia vodka, která bude na místě mimo jiné i se svým letním hitem v podobě čerstvého kokosu s Finlandia Kokos vodkou. Vstupenky na festival jsou téměř vyprodané, ale na facebookových stránkách Finlandia Vodka běží do 13.8. soutěž o lístky. Zkuste své štěstí a připojte se na největší party končícího léta!

autor: Finlandia Vodka | 8. 8. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama