reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Energické léto v hotelu Augustine

Objevte příběhy hotelu žijícího v symbióze s aktivním Augustiniánským klášterem. Kdo ví, třeba se potkáte se zdejšími mnichy u piva.

Dveře hotelu Augustine jsou pro vás otevřené i bez rezervace ubytovaní. Čeká tady na vás spousta kulinářských a relaxačních zážitků:

Grilování s Markem Fichtnerem a jazzovými tóny

Každý čtvrtek večer na terase v Augustine Restaurant voní speciality z grilu. Pokud jste také milovníky jazzové a swingové hudby, přijdete si tady na své od 15. června, kdy se můžete těšit na pravidelné čtvrteční koncerty zpěvačky a herečky Terezy Krippnerové & The Masters, hudebníků pražské jazzové špičky. Jejich provedení jazz swing latin music je ideální pro relaxační poslech i taneční rozproudění. 

Kurz vaření jako teambuilding

Chcete s kolegy po práci zažít něco netradičního? Zarezervujte si privátní skupinový kurz vaření se šéfkuchařem Markem Fichtnerem a zábavnou formou zdokonalte své kuchařské zručnosti. Akce je vhodná pro 8-16 lidí a co je nejlepší, datum si určíte sami.

Andělské pokušení v Refectory baru

Užijte si autentickou atmosféru bývalého mnišského refektáře zdobeného původní barokní freskou, kde si můžete vychutnat unikátní andělské koktejly nebo Svatotomášské pivo, jehož příběhy začali v Čechách psát sami Augustiniáni. V letních teplých dnech si taktéž můžete posedět v jedinečné Zahradě se slunečními hodinami, která je součástí baru a odhalit tak tuto oázu klidu - skrytý klenot Malé Strany.

Romantická večeře ve věži

Užijte si privátní večeři pro dva ve věži, jednoho z jedinečných apartmánů hotelu Augustine. Exkluzivní 360° výhled na celou Prahu v kombinaci s delikátním degustačním menu bude určitě nezapomenutelný zážitek.

autor: Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague | 24. 5. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama