reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

EA Residence U Bílé kuželky nově pod značkou EA Hotels

EA Hotels si koncem roku udělaly radost v podobě okouzlující residence, nacházející se v těsné blízkosti Karlova mostu. Do svého portfolia tak uvítaly 14 originálních pokojů a apartmá. Atmosféra interiéru EA Residence U Bílé kuželky podtrhnutá zachovalými dobovými prvky v podobě malovaných trámových stropů a barokní klenby, nadchne každého hosta.

Atraktivní lokalita

Dům U Bílé kuželky se nachází na Malé Straně v Míšenské ulici. Postaven byl Kryštofem Dientzenhoferem, nejvýznačnějším architektem barokní Prahy v letech 1708-1710. Samotná Míšenská ulice je odborníky považována za nejzachovalejší barokní ulici v Praze. Okolí nabízí kouzelná romantická zákoutí, kulturní památky, příjemné restaurace a hospůdky. Atmosféru staré Prahy zde pocítíte na každém kroku.

Pobyt plný zážitků

Residence splňuje nároky moderního ubytování s širokou nabídkou služeb. Recepce, která je v nepřetržitém provozu, nabízí směnárenské, sekretářské a informační služby. Ochotně zde také zajistí zapůjčení automobilu nebo kol, projížďky po Vltavě a vstupy na kulturní a sportovní události. V každém pokoji jsou zatemňovací žaluzie, ručně dělaná postel se zdravotní matrací, TV / SAT, Wi-Fi, telefon s přímou provolbou, digitální elektronický trezor, termoelektrický minibar s alkoholickými a nealkoholickými nápoji a občerstvením, rychlovarná konvice, stojan na šaty a stojan na zavazadla. V koupelnách je vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko, žebříkové topení a hygienické potřeby. Všechny pokoje jsou nekuřácké a hlavně originální.

Residence je skvělým výchozím bodem na procházky romantickou Prahou. Ideální je, rezervovat si pobyt v tomto malebném místě přímo na webových stránkách hotelu www.ubilekuzelky.cz, kde garantují nejen nejvýhodnější cenu, ale získáte i další výhody přímé rezervace

EA Hotels

Hotely pod značkou EA Hotels provozuje společnost EuroAgentur Hotels & Travel a.s. Na 40 hotelů tohoto řetězce se nachází nejen v hlavním městě, ale i na dalších atraktivních místech České republiky. Nedílnou součástí EuroAgentur Hotels & Travel je také jedna z nejvýznamnějších českých incomingových cestovních kanceláří a kongresové oddělení, které se více než 27 let zabývá zabezpečením kompletních služeb pro kongresy, konference a incentivní akce. Pod značkou EA Culinary provozuje vlastní řetězec restaurací a zabezpečuje cateringový servis. Důležitým motivem aktivit společnosti je důraz na kvalitu poskytovaných služeb a zájem o spokojenost zákazníka.

Vyberte si i vy některé z poskytovaných služeb EA H&T. Přesvědčíte se, že je to vaše správná volba.

autor: komerční článek | 15. 11. 2018 10:11

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama