reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

DOSTONASTO.CZ – zhubněte trvale a získejte řadu výhod

V únoru odstartoval projekt osobního trenéra a výživového poradce Michala Matušky „DOSTONASTO.CZ“ - příběh o odhodlání, síle a vůli změnit nejen svůj vzhled.

Již od února můžete přijmout osobní výzvu na www.dostonasto.cz k tomu, aby jste zredukovali svojí hmotnost, naučili se správně stravovat, odpočívat a cvičit. Autor projektu Michal Matuška si od projektu slibuje hlavně trvalé výsledky. „Chci lidem pomoci k permanentnímu odbourání přebytečných kil a změně pohledu na život, aby se lépe cítili a hlavně, aby si svou novou váhu dlouhodobě udrželi.“

Do zajímavého projektu se může zapojit úplně každý i v průběhu a uživatelé mohou využít základní registraci zdarma nebo VIP členství, které obsahuje za pouhou stokorunu řadu výhod: 2 měření InBody zdarma - jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30-ti sekund. Výhodné Matcha Tea balíčky – tento čaj je proslulý svými detoxikačními vlastnostmi. Povzbudivými účinky, zrychluje metabolismus, podporuje oxidaci tuků, zlepšuje náladu a soustředěnost. Pokud se zaregistrujete jako VIP dostanete také možnost dvou vstupů zdarma do partnerských fitness center.

Poslední cennou výhodou je komplexní kontrolní profil. Jedná se o online profil, který si může zřídit každý. Nejsilnějším motivačním prvkem jsou výsledky, úspěch na cestě za vašim cílem. Je to ten zásadní motor, který vás dokáže hnát vpřed. DOSTONASTO.CZ je projekt, kterým můžete začít novou fázi svého života stejně jako Václav Svoboda. Nechte se inspirovat a bavit se, připojte se k výzvě a udělejte první krok ke zdravějšímu životnímu stylu.

Více na www.dostonasto.cz.

16. 3. 2016 11:56

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama