Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

DOSTONASTO.CZ – zhubněte trvale a získejte řadu výhod

16. 3. 2016 11:56
V únoru odstartoval projekt osobního trenéra a výživového poradce Michala Matušky „DOSTONASTO.CZ“ - příběh o odhodlání, síle a vůli změnit nejen svůj vzhled.
Foto: Komerční sdělení

Již od února můžete přijmout osobní výzvu na www.dostonasto.cz k tomu, aby jste zredukovali svojí hmotnost, naučili se správně stravovat, odpočívat a cvičit. Autor projektu Michal Matuška si od projektu slibuje hlavně trvalé výsledky. „Chci lidem pomoci k permanentnímu odbourání přebytečných kil a změně pohledu na život, aby se lépe cítili a hlavně, aby si svou novou váhu dlouhodobě udrželi.“

Foto: Komerční sdělení

Do zajímavého projektu se může zapojit úplně každý i v průběhu a uživatelé mohou využít základní registraci zdarma nebo VIP členství, které obsahuje za pouhou stokorunu řadu výhod: 2 měření InBody zdarma - jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30-ti sekund. Výhodné Matcha Tea balíčky – tento čaj je proslulý svými detoxikačními vlastnostmi. Povzbudivými účinky, zrychluje metabolismus, podporuje oxidaci tuků, zlepšuje náladu a soustředěnost. Pokud se zaregistrujete jako VIP dostanete také možnost dvou vstupů zdarma do partnerských fitness center.

Foto: Komerční sdělení

Poslední cennou výhodou je komplexní kontrolní profil. Jedná se o online profil, který si může zřídit každý. Nejsilnějším motivačním prvkem jsou výsledky, úspěch na cestě za vašim cílem. Je to ten zásadní motor, který vás dokáže hnát vpřed. DOSTONASTO.CZ je projekt, kterým můžete začít novou fázi svého života stejně jako Václav Svoboda. Nechte se inspirovat a bavit se, připojte se k výzvě a udělejte první krok ke zdravějšímu životnímu stylu.

Více na www.dostonasto.cz.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy