Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

DOSTONASTO.CZ – zhubněte trvale a získejte řadu výhod

16. 3. 2016 11:56
V únoru odstartoval projekt osobního trenéra a výživového poradce Michala Matušky „DOSTONASTO.CZ“ - příběh o odhodlání, síle a vůli změnit nejen svůj vzhled.
Foto: Komerční sdělení

Již od února můžete přijmout osobní výzvu na www.dostonasto.cz k tomu, aby jste zredukovali svojí hmotnost, naučili se správně stravovat, odpočívat a cvičit. Autor projektu Michal Matuška si od projektu slibuje hlavně trvalé výsledky. „Chci lidem pomoci k permanentnímu odbourání přebytečných kil a změně pohledu na život, aby se lépe cítili a hlavně, aby si svou novou váhu dlouhodobě udrželi.“

Foto: Komerční sdělení

Do zajímavého projektu se může zapojit úplně každý i v průběhu a uživatelé mohou využít základní registraci zdarma nebo VIP členství, které obsahuje za pouhou stokorunu řadu výhod: 2 měření InBody zdarma - jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30-ti sekund. Výhodné Matcha Tea balíčky – tento čaj je proslulý svými detoxikačními vlastnostmi. Povzbudivými účinky, zrychluje metabolismus, podporuje oxidaci tuků, zlepšuje náladu a soustředěnost. Pokud se zaregistrujete jako VIP dostanete také možnost dvou vstupů zdarma do partnerských fitness center.

Foto: Komerční sdělení

Poslední cennou výhodou je komplexní kontrolní profil. Jedná se o online profil, který si může zřídit každý. Nejsilnějším motivačním prvkem jsou výsledky, úspěch na cestě za vašim cílem. Je to ten zásadní motor, který vás dokáže hnát vpřed. DOSTONASTO.CZ je projekt, kterým můžete začít novou fázi svého života stejně jako Václav Svoboda. Nechte se inspirovat a bavit se, připojte se k výzvě a udělejte první krok ke zdravějšímu životnímu stylu.

Více na www.dostonasto.cz.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 2 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

před 2 hodinami

K Bermudám se blíží hurikán Humberto, udeřit má na sever ostrovů

Obyvatelé Bermud se připravují na příchod hurikánu Humberto, který by souostroví vzdálené asi tisíc kilometrů východně od amerického pobřeží mohl zasáhnout ve středu večer místního času (ve čtvrtek časně ráno SELČ). Lidé zabedňují okna svých domů, obchody se zavírají, doprava se zastavila a zdravotnická zařízení jsou v pohotovosti. Bermudská vláda povolala na pomoc příslušníky armádního sboru. Humberto, který byl ještě před třemi dny tropickou bouří, už se na pětistupňové hurikánové škále dostal na třetí stupeň. Informace Národního střediska pro hurikány (NHC) hovoří o tom, že střed živlu se pohybuje asi 300 kilometrů západně od Bermud a míří k ostrovům rychlostí kolem 26 kilometrů za hodinu.

Další zprávy