reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Dopřejte své terase kvalitní zastřešení na míru

Foto: Komerční sdělení
Teploty na teploměru strmě vstoupají vzhůru, léto klepe na dveře a vy ještě nemáte zastřešenou terasu? Nejvyšší čas rozhlédnout se po kvalitním zastřešení, které bude šité vaší terase na míru.

Taková zastřešení vyrábí tradiční česká společnost ALUKOV, která je dodává a montuje po celém světě. Nazývají se CORSO a stala se synonymem pro profesionální posuvná zastřešení teras na klíč. Pojďme si nyní představit výhody jednotlivých typů zastřešení CORSO a možnosti jejich využití.

CORSO ENTRY

Tento základní typ zastřešení se nejlépe hodí pro zastřešení bazénu, který přiléhá těsně k domu. Z domova tak vejdete přímo do bazénu, aniž byste do vody nanesli špínu nanesenou po cestě. Jednotlivé segmenty zastřešení jsou klenuté do oblouku a vyplněné tvrdým, přesto však velmi pružným a odolným polykarbonátem, který odolá nárazu až 140 kg/m². Zastřešení je nenáročné na prostor, lehké a stabilní. Vaše děti si mohou bez obav hrát v bazénu s míčem, aniž by ohrozily svou bezpečnost. Polykarbonátové výplně a střecha nevyžadují žádnou zvláštní péči, stačí, když je opláchnete vodou.

CORSO PREMIUM

Stěny CORSO PREMIUM jsou vyrobeny z bezpečnostního skla, čímž se liší od předchozího zastřešení. Příjemným doplňkem tohoto typu zastřešení je uzamykací systém EASY UP v úrovni pasu. Nabízí se jako ideální volba, pokud chcete svůj dům rozšířit o další místnost. Můžete si vytvořit pracovnu na čerstvém vzduchu a pokud budete potřebovat na chvíli odejít, nemusíte sklízet drahou elektroniku, jen zastřešení zamknete. Stejně tak si z nově vzniklé místnosti můžete vytvořit soukromé fitness a užívat si pohybu venku za jakéhokoliv počasí. Na údržbu zastřešení si vystačíte s běžnými mycími prostředky.

CORSO ULTIMA

CORSO ULTIMA, designově čisté zastřešení s rovnými plochami bylo zbaveno bočních sloupků pro ničím nerušený výhled do zeleně. Ideální volba pro rodinné grilování či posezení s přáteli, při kterém se můžete kochat okolní přírodou. V případě, že chcete strávit romantický a nerušený večer s partnerem, jednoduše zatáhnete rolety. "Všechna terasová zastřešení můžeme dodat s výbavou protislunečních clon a stínění, které může zůstat stínit i když je terasa zcela otevřená. To dělá z našeho zastřešení CORSO ideální řešení pro Vaši terasu," doporučuje Mgr. Zdeněk Kohák, MBA, marketingový ředitel společnosti ALUKOV.

Kromě zastřešení terasy nabízí ALUKOV nejširší výběr vysoce odolných bazénových zastřešení na trhu a vyrábí atypická zastřešení předzahrádek restaurací, barů a hotelů v souladu s protikuřáckým zákonem.

CORSO HORECA

Již příští týden vejde v platnost tzv. protikuřácký zákon. Restaurační podniky se právem obávají odlivu zákazníků a snaží se situaci řešit. Pokud máte před restaurací zahrádku nebo ve vnitrobloku dvorek, máte vyhráno. Můžete se obrátit na ALUKOV, který má mnohaleté zkušenosti se zastřešováním rozměrných atypických prostorů. Přesně terasu zaměří, kvalitní a bytelné zastřešení na míru vyrobí a profesionálně nainstaluje. "S pomocí posuvného zastřešení vytvoříte kuřáckou zónu, kde se budou hosté cítit díky vytápění příjemně i za ještě stále poněkud chladných večerů. Před prudkými slunečními paprsky zákazníky ochrání efektivní stínění. Zastřešením nejen vytvoříte kuřácký prostor, zároveň zvýšíte kapacitu podniku," radí Pavel Tuček, obchodní ředitel společnosti ALUKOV. Přitom si nemusíte dělat starosti s odklízením nábytku, večer zastřešení jednoduše uzamknete a druhý den najdete vše na svém místě.

Zastřešení si můžete prohlédnout na www.alukov.cz.

autor: komerční článek | 23. 5. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama