Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Díky AppGallery a Petal Search o žádné aplikace na zařízeních Huawei nepřijdete

23. 12. 2020 0:00
Velkou část našich každodenních činností již běžně vyřizujeme pomocí mobilních aplikací. Ať už jde o chatování s přáteli, domácí cvičení, objednávání jídla nebo bankovní služby online, všechny nejoblíbenější služby jsou na zařízeních Huawei k dostání přes virtuální obchod AppGallery. Společně s vyhledávačem Petal Search je jejich používání otázkou několika jednoduchých kroků.
Foto: Huawei

Oblíbené aplikace stále po ruce

Jste sociální typ, který potřebuje neustálý kontakt se svými přáteli? Zabere váš videochat s rodiči dlouhé hodiny? Nebo rádi sledujete seriály, čtete elektronické knihy nebo jste vášnivým hráčem online her? Bez ohledu na to, co vás baví nejvíce, v Huawei AppGallery najdete aplikaci ideální pro vás.

Telegram pro ty, kteří potřebují být neustále v kontaktu s ostatními, Viber pro páteční video večírky s přáteli ze zahraničí nebo World of Tanks pro hodiny napínavého hraní. To jsou jen příklady aplikací dostupných na AppGallery. A pokud byste tam náhodou nenašli právě tu, kterou hledáte, stačí sáhnout po vyhledávači Huawei Petal Search.

Foto: Huawei

Jak to funguje? Petal Search umožňuje vyhledávat, aktualizovat a stahovat aplikace snadno a rychle. Stačí zadat název do vyhledávacího pole a máte vyhráno. Pak už jen postupujte podle jednoduchých pokynů, které se objeví na obrazovce, stáhněte aplikaci a užívejte si ji naplno.

Huawei Petal Search umožňuje prozkoumávat tisíce aplikací a webových odkazů, které vám mohou přijít vhod. Používání vyhledávače je nejen intuitivní, ale také efektivní. Při doporučování aplikací detekuje aplikace Petal Search polohu uživatele, aby přinesl nejrelevantnější výsledky.

Z každodenních povinností se stane zábava

Široká škála aplikací zpříjemní i jindy neoblíbené denní činnosti. Hledání nejkratší cesty, nakupování, finanční služby nebo vyzvedávání balíčků, to vše jsou věci, které mnoha uživatelům přidělávají starosti. Naštěstí si je lze jednoduše zpříjemnit. Použijte ty správné aplikace, abyste si ušetřili spoustu času a vytvořili z vašeho mobilního zařízení Huawei malé centrum správy vašeho života.

Foto: Huawei

Mějte své finance pod kontrolou a okamžitě provádějte všechny platby pomocí aplikací jako George od České spořitelny, KB Klíč nebo SmartBanking od ČSOB. Pokud nemáte čas na přípravu večeře a hosté jsou už na cestě, stačí sáhnout po oblíbených aplikacích jako DámeJídlo nebo Wolt.

S podporou svých oblíbených aplikací na vašem zařízení Huawei můžete dělat zkrátka vše, co vás baví.

 

Právě se děje

před 31 minutami

V Kábulu byly zastřeleny dvě soudkyně nejvyššího soudu

V Kábulu byly dnes ráno zastřeleny dvě soudkyně, které pracovaly u afghánského nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura AFP. Podobné cílené útoky otřásají afghánským hlavním městem už několik měsíců.

"Dnes ráno ozbrojení muži zaútočili na vůz zaměstnankyň nejvyššího soudu," uvedl mluvčí soudu Ahmad Fahím Kauím. Upřesnil, že ženy byly zavražděny při cestě do práce.

Zdroj: ČTK
před 32 minutami

Bilance obětí pátečního zemětřesení v Indonésii vystoupila na 56

Zemětřesení, které v pátek zasáhlo indonéský ostrov Sulawesi, si vyžádalo nejméně 56 mrtvých a 820 zraněných. Aktualizovanou bilanci obětí zveřejnil indonéský úřad pro řešení následků přírodních katastrof.

Zhruba 15 tisíc lidí zemětřesení o síle 6,2 stupně přimělo opustit své domovy. Někteří z nich se uchýlili do hor, zatímco jiní do přeplněných evakuačních center.

Šéfka indonéské meteorologické, klimatologické a geofyzikální agentury Dwikorita Karnawatiová uvedla, že další zemětřesení v regionu by mohlo vyvolat vlnu cunami. Doplnila, že podle předpovědí pro nadcházející týdny se Indonésie bude dál potýkat s extrémním počasím.

Zdroj: ČTK
Další zprávy