reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Designové a atypické LED velkoplošné obrazovky

Foto: TriCo systems s.r.o.
LED velkoplošné obrazovky nemusí být jen obdélníky a čtverce. Mohou mít jakékoliv tvary a to jak obloukové, rohové nebo lze vymyslet cokoliv originálního, co podpoří image Vaší značky nebo firmy. Tvary a design nejsou opravdu ničím omezeny.

Uvažujete nad tím, jak vytvořit zajímavý design Vaší prodejny, recepce, prezentační místnosti, „zasedačky“, vstupní auly nebo jiného prostoru? Hledáte opravdu originální řešení, jaké nemá každý? Zvolte LED velkoplošnou obrazovku jako designový prvek a budete si tak moci zvolit neomezené velikosti a takřka libovolné tvary.

Obrazovka může mít například v sobě otvor, ve kterém může být fyzicky umístěn výrobek. Velikost takovéto LED obrazovky, ani počty otvorů a jejich velikosti zde rovněž nejsou omezeny. Tento model může být umístěn na stěně, může ale také stát samostatně v prostoru.

Z LED obrazovky lze také vytvořit prodejní pult ve tvaru „W“ či mezistěnu v prostoru tak, abyste opticky prostor rozdělili originálním řešením.

Alternativou tohoto řešení může být prodejní pult s obloukovou LED obrazovkou. Z oblouku je možné vytvářet například i sloupy.

Nejedná se tedy jen o pouhý obdélníkový zobrazovač. LED obrazovka může nyní sloužit jako prodejní pult, stánek, stolek, polička, globus nebo jako luxusní výstavní poutač pro TOP produkty. Díky zajímavému tvaru a nápaditého umístění v interiéru Vaší společnosti může také ukázat, že jste moderní firma s vysokou image.

LED obrazovka může být samozřejmě umístěna i v exteriéru. Ani zde nejsou tvary a velikosti téměř nijak omezeny.

Podpořte svou image moderním a funkčním designovým prvkem. Nebo myslíte, že Vašemu TOP produktu stačí „jen“ nasvícení světlem? Název Vaší firmy z písmen nebo logo, které je vlastně obrazovkou - na Vaše přání Vám rádi vytvoříme jakýkoliv tvar.
Více informací najdete na www.Trico-obrazovky.cz nebo nám kdykoliv volejte pro konzultace zdarma u Vás nebo u nás na tel. +420 606 223 224.

TriCo systems s.r.o.
tel.: +420 606 223 224
email: frantisek@reklamniobrazovka.cz
www.reklamniobrazovka.cz
www.TriCo-obrazovky.cz

autor: TriCo systems s.r.o. | 11. 10. 2016

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama