reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Co dělat, když není s kým jet na dovolenou

Foto: CK Singletour
Už víte, s kým letos strávíte dovolenou?

Léto se neodvratně blíží a jako každý rok je rozhodně z čeho vybírat. Pokud jste součástí velké rodiny, party přátel či v manželském svazku, tato otázka vám přijde zbytečná. Možná se ale řadíte mezi ty, kteří sice mají čas a prostředky, ale nemají toho druhého do páru, ať už opačného pohlaví nebo kamarádku/kamaráda. Nebo i máte, ale nesdílíte stejné zájmy nebo každý chcete strávit dovolenou po svém.

Máte reálně 3 možnosti řešení:

  1. Nikam nevyjedete, není s kým.
  2. Vyjedete jako jednotlivec.
  3. Vyjedete společně s partou lidí -  singles

Cestovních kanceláří se zaměřením na páry a rodiny s dětmi je na trhu mnoho. V případě, že si u těchto CK chcete koupit zájezd jako jednotlivec, tak 2lůžkový pokoj musíte uhradit celý. Navíc na pobytu samotném si můžete připadat tak trochu jako "páté kolo od vozu". Stokrát hezký výhled z hotelového pokoje či vynikající pokrmy tamější kuchyně nepřebijí pocit, že jste zde sami a nemáte se s kým o své zážitky podělit.

Ale letos to můžete změnit a mít na dovolené vše v jednom.
CK Singletour se totiž zaměřuje výhradně na jednotlivce!

Jste-li klasičtí milovníci moře, pak se letos můžete vydat na Olympskou riviéru do Řecka, překrásný italský ostrov Ischia, na prosluněný Rhodos nebo na španělský ostrov Menorca. Konec léta si můžete užít na jižním Kypru.

Pokud naopak hledáte adrenalin, můžete jet sjíždět nejkrásnější chorvatské řeky nebo zažít víkend na raftech po řece Vltavě.
Pro turisty jsou v nabídce Krkonoše, Králický Sněžník nebo Šumava.

A jak takový typický pobyt vypadá ?

Pokud jedete v rámci Česka, tak se klienti dopravují sami, ale pokud projevíte zájem o spolujízdu, tak vám ji organizátor zajistí. V případě zahraničního zájezdu se skupina potká na letišti anebo u busu a  společně cestuje již pod vedením.

U zahraničních zájezdů je tento moment velmi důležitý, protože řada lidí má z cestování strach, obává se, že není dosti jazykově vybavená a v novém prostředí se nevyzná, netrefí. A proto je trvalá přítomnost delegáta velmi přínosná.

Aktivity, které se pro účastníky připravují, jsou v první řadě postaveny na dobrovolnosti a tak, aby jej zvládli všichni. Na druhé straně aby si vyzkoušeli to, pro co by se třeba sami neodhodlali či nenašli dostatečou kuráž. Většinou je v nabídce více možností  turistických či cyklistických, aby by byli všichni spokojeni.

Je neuvěřitelné, jakou změnou projdou lidé, kteří se přihlásí poprvé. Mnohdy jsou uzavření a nejistí a po pár dnech se z nich vyklubou úžasní parťáci s úsměvem na rtech, kteří jsou pro každou legraci.

Pobyty s touto cestovkou léčí. Dávají pocit lidem, že nejsou na světě sami a že je důvod radovat se ze života i v momentě, kdy se může zdát, že není až tak úplně proč.

Co vše vám může zájezd se singles přinést?

V první řadě je dobré vědět, že CK Singletour negarantuje seznámení, protože není seznamovací agenturou. Ale co zažijete určitě, to je legrace, dobrodružství, poznáte nové lidi a přátele.  Rozhodně se odreagujete a nudě dáte vale!
Už nemusíte nikoho přemlouvat a přesvědčovat, aby s vámi někam vyrazil.

Cestování se singles má své výhody:

  • Máte s kým sdílet své zážitky.
  • Ušetříte, protože nemusíte platit za druhé, neobsazené lůžko. Do pokoje vám přidají spolubydlícího stejného pohlaví a přibližně stejného věku.
  • Pokud naopak máte rádi komfort 1lůžkového pokoje, ale nechcete přijít o možnost být v partě, můžete si jej za příplatek dokoupit.
  • Užíváte si připraveného programu, proto si nic dopředu nemusíte složitě plánovat.

Ještě si kladete otázku S kým letos vyrazit na dovolenou? Tak teď už nemusíte. Podívejte se na aktuální nabídku CK Singletour.

autor: CK Singletour | 5. 5. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama