reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Citroën vyrazil na velkou roadshow aneb zbrusu nový SPACETOURER míří do vašeho města

Foto: komerční obsah
CITROËN ROADSHOW 2016 - je první ročník roadshow automobilové značky Citroën s testovacími jízdami, která jede pod produkční taktovkou eventové agentury BBA Group od 1. září do 7. října po celé České republice a zavítá do 25 měst.

Přijďte si vyzkoušet žhavou novinku letošního podzimu Citroën SPACETOURER, nové C4 PICASSO nebo zajímavý designový C4 CACTUS a další modely. Testovací jízdu si můžete rezervovat na www.citroenroadshow.cz nebo přímo v den konání na místě v testovacím centru.

Připravili jsme také velkou soutěž o zapůjčení vozu GRAND C4 PICASSO na měsíc, do které je zařazen každý účastník testovací jízdy, a speciální obchodní nabídku - dvojitý bonus při výkupu vašeho starého vozu a 0% financování

V našem skvělém Mobilbaru vám uvaříme výbornou kávu, dát si můžete točený birell, kofolu nebo naší specialitu, domácí kaktusovou limonádu. Pro nejmenší děti máme připraven skákací hrad, dětský koutek a spoustu další zábavy s klaunem Jean Jacquesem, pro nastávající řidiče i velké chlapy je zde WRC simulátor, kde můžete sešlápnout plyn opravdu až na podlahu.

Přijďte se svézt novým SPACETOUREREM s celou rodinou, těšíme se na vás.

"S příchodem školního roku vyráží na roadshow i další automobilové značky, ale žádná nemá zázemí testovacího centra rozkládací Mobilbar jako máme na CITROËN ROADSHOW," říká Radek Čmolík - ředitel agentury BBA Group, která pro značky Peugeot, Citroën a DS produkuje úspěšné roadshow již několik let.

"Klimatizovaný a vytápěný Mobilbar (jediný v ČR) s využitelnou plochou 110 m2 a vyvýšenou terasou, odkud mohou návštěvníci sledovat dění v testovacím centru, je opravdu luxusní záležitost a stojí za to jej vidět v plné parádě při denním režimu roadshow. Skvělé je, že při nepříznivém počasí, což se v říjnu určitě stane, zatáhneme na terase průhledné žaluzie, zatopíme a vše pokračuje v teple a suchu dále."

Rychlá instalace - skvělá deviza Mobilbaru

"I když sami víme, že Mobilbar je dokonalý, šetří nám spoustu práce a návštěvníkům se líbí, stále nás překvapuje a těší pohodová ranní instalace," říká Radek Čmolík.

"Doba rozložení je od parkování velkého kamionu až do finále přibližně hodina! A to je nedocenitelné hlavně při každodenním ranním shonu, kdy se připravují auta i plocha a vše musí být před otevřením testovacího centra perfektně připravené. Celková pohoda se pak logicky přenáší na tým, návštěvníky, celkový průběh roadshow a úspěch akce je zaručen," uzavírá.

Na CITROËN ROADSHOW můžete vše, o čem jsme výše psali, vidět na vlastní oči, tedy neváhejte, podívejte se, kdy CITROËN ROADSHOW projíždí vaším městem, rezervujte si testovací jízdu na www.citroenroadshow.cz a navštivte naše testovací centrum, těšíme se na vás.

autor: komerční článek | 12. 9. 2016

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama