reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Chcete se vozit jednoduše a výhodně? Vyzkoušejte taxi aplikaci HOPIN

Aplikace HOPIN, která vybavila za dva roky více než 1,3 milionu objednávek, přináší jednoduché a výhodné cestování i do České republiky.

Osobní cestování po Praze je zase o něco jednodušší – v Česku už několik měsíců jezdí taxi aplikace HOPIN, která vsadila na jednoduchost a nenáročnost při používání. „Ať už se chce zákazník odvézt limuzínou, má chuť na sportovnější jízdu nebo potřebuje přepravit větší náklad, přes filtr aplikace si jednoduše vybere vozidlo, které mu nejvíce vyhovuje. Už na začátku jsme věděli, že má-li mít naše aplikace u zákazníků úspěch, musí být srozumitelná a velmi jednoduše ovladatelná,“ říká Martin Baran, spoluzakladatel společnosti HOPIN.

Po výběru vozu a potvrzení objednávky vidí zákazník aktuální polohu vozu na mapě, takže přesně ví, kdy pro něho taxík přijede. Zároveň se nemusí spoléhat jen na hotovost, za své objednávky může platit i kartou přes aplikaci, nebo dokonce jezdit i zdarma – pokud pozve do HOPINu svého známého, oběma se k účtu připíše kredit na volné jízdy. Po vyčerpání tohoto kreditu pak jezdí za 16,90 korun za kilometr.

Výběr taxíků přímo na mapě Platit můžete hotově nebo kartou Získat můžete i kredit na volné jízdy

„Podařilo se nám efektivně nastavit ceny tak, aby naši řidiči nepřicházeli o zisk a zároveň naši zákazníci jezdili nejvýhodněji, jak je to v současnosti možné. Věříme, že s cenou 16,90 za kilometr budou taxíkem jezdit ještě raději,“ pokračuje Martin Baran. Zároveň dodává, že jedním z cílů společnosti je neustále rozšiřovat svoji flotilu o nové taxíky a spolehlivé taxikáře.

Aplikace HOPIN se na Slovensku stala díky své spolehlivosti, výhodným cenám a nepřetržité zákaznické podpoře nejpoužívanější aplikací v segmentu s téměř 200 tisíci stažení a víc jako 1,3 milionu objednávek. „Tohoto úspěchu jsme dosáhli zejména díky důvěře našich zákazníků, ale i díky řidičům, kteří jezdí pod značkou HOPIN. Teď bychom ho rádi zopakovali i v České republice,“ uzavírá Martin Baran.

Aplikace HOPIN je vytvořená pro smartphony s operačním systémem iOS, Android nebo Windows Phone a dostupná v App Store, Google Play nebo Microsoft Store.

autor: komerční článek | 11. 12. 2015 8:30

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama