Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Chcete nový běžný účet? U mBank vám k tomu stačí mobil

29. 7. 2021 9:47
mBank umožňuje založit běžný účet prostřednictvím mobilní aplikace. Mějte život jednodušší.
Foto: mBank

V dnešní době má většina z nás mobilní telefon neustále po ruce. mBank na to myslí, a proto svým klientům umožňuje vyřizovat téměř vše prostřednictvím mobilní aplikace. Díky té máte celou banku v kapse.

Výjimkou není ani běžný účet mKonto, k jehož založení vám postačí pár minut. "mKonto založíte velmi jednoduše. Stačí si nainstalovat mobilní aplikaci mBank, připravit si občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, tedy řidičský průkaz nebo cestovní pas, a také mít v telefonu funkční fotoaparát. Poté už se jen řídíte několika jednoduchými kroky dle pokynů na obrazovce mobilní aplikace," vysvětluje Petr Žabža, ředitel pro akvizici a aktivaci klientů mBank.

A o jaké kroky jde? V prvním vyplníte osobní informace, dále jste požádáni o vyfocení občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti. Svou identitu pak potvrdíte tak, že se vyfotíte a nahrajete dvě krátká videa podle pokynů na displeji. V posledním kroku už jen potvrdíte smlouvu a provedete verifikační platbu ze svého stávajícího účtu. Až ji banka obdrží, vše zkontroluje, a pokud je vše v pořádku, účet obratem zpřístupní.

Zřízení běžného účtu mKonto je zcela zdarma a za jeho vedení neplatíte žádné poplatky. Navíc k němu automaticky dostanete mKartu Svět, se kterou díky skvělým kurzům platíte v zahraničí i v zahraničních e-shopech výhodně a výběry z bankomatu nad 1500 Kč máte po celém světě zdarma. Platit s ní navíc můžete ještě před dodáním samotné plastové karty - stačí si ji v několika jednoduchých krocích nahrát do svého chytrého mobilu.

mBank klade důraz na chytrá mobilní řešení, což oceníte nejen při zakládání účtu. Pokud rádi nakupujete na internetu, bude se vám například hodit i funkce odkrytí údajů o kartě v mobilní aplikaci. Využijete ji třeba, když nechcete po přesměrování do platební brány vstávat z gauče nebo postele a jít kartu hledat, protože, jak už jsme zmínili výše, mobil máme většinou po ruce. Je to rychlejší, pohodlnější a maximálně bezpečné. Údaje karty jsou totiž chráněny PINem, a to dokonce 2x - při přihlašování do aplikace a při samotném odkrytí údajů zadáním PINu k aplikaci. A pokud si je sami opět neskryjete, stane se tak za minutu automaticky. Pro kontrolu všech příchozích a odchozích plateb si zase můžete přímo v mobilní aplikaci aktivovat bezplatné notifikace. Budete tak mít přehled o všech pohybech na svém účtu. Užitečná je také funkce Moje výdaje, kde přehledně vidíte, kolik jste v aktuálním měsíci utratili. Díky porovnání s obdobím posledních tří měsíců pak ihned zjistíte, jestli utrácíte více než obvykle.

Cílem mBank je umožnit svým klientům prostřednictvím mobilní aplikace co nejjednodušší přístup ke všem bankovním úkonům, které by za normálních okolností vyžadovaly návštěvu pobočky, a to včetně založení osobního účtu. "V mBank se snažíme šetřit klientům co nejvíce času. Zároveň je naším cílem jim poskytovat kvalitní služby a tu nejvyšší možnou bezpečnostní ochranu. Naše mobilní aplikace splňuje všechna tato kritéria," dodává Petr Žabža.

Založte si běžný účet u mBank a získejte zároveň všechny výhody mobilní aplikace!

Více informací na www.mbank.cz

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 54 minutami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy