reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

BEST PREMIUM - dostupný luxus pro každého

Foto: Best
Stavíte dům či rekonstruujete zahradu? Hledáte výrobky pro zahradní a venkovní architekturu či výstavbu rodinných domů? Chcete mít na výběr z úžasného spektra tvarů a struktur? Inspirujte se u firmy BEST, největšího českého výrobce betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu.

Sortiment firmy BEST je velmi široký - od nepřeberného množství dlažeb (jako například skladebná, zámková, zatravňovací, velkoformátová, terasová či dlažba s ostařeným povrchem) po obrubníky, odvodňovací žlaby, palisády a schodiště, plotové prvky a opěrné zdi či zdicí systémy… Prostě vše pro vaši krásnou terasu, chodník nebo plot.

BEST PREMIUM, dostupný luxus pro moderní i tradiční architekturu

Klasickou dlažbu dostanete všude. BEST vám nabízí však dostupný luxus pro moderní i tradiční architekturu, který si může dopřát každý z vás. Volbou z těchto výběrových kolekcí neuděláte chybu, ať už je váš dům postaven v ryze moderním stylu nebo jeho architektura zapadá do klidného venkova!

Pro letošní rok jsou pro vás vybrané dlažby zvýhodněny akčními cenami, například elegantní a velmi žádanou dlažbu BEST - BELEZA dostanete již od 379 Kč/m2 bez DPH!

Novinky pro rok 2017

Novinky jsou rozvrstveny napříč celým portfoliem, tedy v kategorii betonových dlažeb, schodů, palisád nebo opěrných zídek. Firma nově nabízí plotový systém BEST - STONE a skladebnou dlažbu BEST - OLYMPIA. Rozšiřuje také druhy povrchů u terasové dlažby BEST - TERASOVÁ a přidává nové barevné odstíny velkoformátové dlažby BEST - GIGANTICKÁ.

Plotový systém BEST - STONE je jednou z novinek letošní stavební sezóny. Jedná se o plotové prvky štíhlých tvarů se štípanou a speciálně ostařenou povrchovou strukturou. Můžete si vybrat z celkem 13 rozměrů ve dvou výškách, které se mohou mezi sebou kombinovat a vytvářet tak zajímavé opěrné zídky. Jak napovídá název, plotový systém připomíná svým vzhledem masivní kámen.

Pokud se zajímáte právě o tento prvek, bude pro Vás jistě zajímavý i doplňující sortiment, a to palisády a schodišťové prvky. BEST - PALISÁDA STONE se vyrábí ve třech výškových variantách se speciálně opracovanou hlavicí a dvěma protilehlými stranami. Také metrový schodišťový prvek BEST - SCHOD STONE má přední stranu štípanou a spolu s nášlapnou plochou speciálně ostařenou. Všechny výrobky řady STONE jsou vyráběny v decentně sladěných barvách colormix sand (prolínání pískovcových odstínů) a colormix brilant (prolínání šedých odstínů).

Mezi další letošní novinky patří vymývané a tryskané terasové dlažby s názvy VINETO, VANESO, TOMICO a TAVOLO v několika rozměrových variantách. Všechny tyto novinky jsou pro vás vyráběny v žádaných šedých barvách. Díky luxusnímu odlesku v provedení TOMICO si na své přijdou i milovníci třpytivých doplňků. 

V kategorii skladebných dlažeb je nově představena betonová dlažba BEST - OLYMPIA, která má nepravidelnou řádkovou skladbu a je určena i pro pojezdové plochy. Jedná se o sestavu pěti různě velkých kamenů, které umožňují pokládku nepravidelné řádkové skladby. Betonová dlažba BEST - OLYMPIA se vyrábí ve třech povrchových úpravách a čtyřech barevných variantách. V nabídce jsou pro vás připraveny jak hladké povrchy, tak i luxusní povrch ANTICO s ostařenými hranami, vyleštěný, ošetřený hedvábným lakem a vytvrzený UV zářením nebo infrazářením.

V neposlední řadě je představena elegantní a žádaná betonová dlažba BEST - ALTEA v nové kombinaci povrchové úpravy INSPIRO a přírodní barvy nebo barvy colormix brilant. Tato dlažba se svými velkými formáty hodí pro tradiční i moderní architekturu.

Do nabídky velkoformátových dlažeb BEST - GIGANTICKÁ patří nově i oblíbená barevná provedení colormix, prolínání několika barev v teplých nebo studených odstínech. Svoji oblibu získává zejména při použití u rodinných domů.

Kompletní informace o výběrových kolekcích BEST PREMIUM a dalších výrobcích či nabízených službách BEST získáte na http://www.best.info/ nebo na telefonním čísle 326 535 848.

Navštivte rovněž podnikové prodejny BEST s venkovními i vnitřními vzorkovnami a inspirujte se. Využijte kvalitní zákaznický servis od bezplatného poradenství až po dovoz vybraných výrobků k vám domů. BEST je tu pro vás…

autor: komerční článek | 13. 4. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama