reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

BB Centrum – dobrá adresa pro firmy, rodiny, pro sportování, skvělou večeři i relaxaci

BB Centrum v pražské Michli je město ve městě. Nabízí nejen kancelářské prostory a příjemné bydlení, ale i služby, vzdělávání a sport či relaxaci.

BB Centrum, jehož developerem je společnost Passerinvest Group v čele s Radimem Passerem, roste v pražské Michli již přes 20 let a dnes je největším multifunkčním areálem nejen v České republice, ale i v celoevropském měřítku. Jeho 17 budov zasazených v zelených parcích s fontánami a relaxačními místy dnes nabízí více než 12 000 pracovních míst, bydlení a zároveň možnost vzdělávání v křesťanské základní a mateřské škole Elijáš či Společenském centru Bethany.

Do Baarova parku a parku Brumlovka a do jejich bezprostřední blízkosti jsou umístěna i velká hřiště, herní prvky a sportoviště pro rozmanité druhy sportů. Najdete zde i unikátní sportovní a wellness centrum Brumlovka s vnitřním bazénem a možností sportovat, relaxovat, nakupovat i výborně poobědvat kdykoli během dne či večera. V celém areálu je pak na dvě desítky restaurací a kaváren a síť nejrůznějších obchodů a služeb od zdravotnických, přes finanční, kosmetické, pro automobilisty apod.

Celý areál disponuje veřejnými nadzemními i podzemními parkovišti, na nichž je parkování o víkendech zdarma, a je zároveň výborně dostupný veřejnou dopravou. Pravidelné linky BB1 a BB2, provozované i elektrobusy, spojují areál s metrem C „Budějovická“ a cestující jsou na nich přepravováni zdarma.

Velký zájem nejprestižnějších firem jako Microsoft, HP, UniCredit Bank a mnoha dalších o pronájem kancelářských prostor v areálu BB Centra potvrzuje jeho unikátnost. Budovy disponují nejmodernějšími technologiemi a nabízejí skvělé pracovní podmínky těm nejnáročnějším. Budovy jsou navíc doplněny zelenými střešními terasami pro práci mimo kancelář či relaxaci během pracovního dne a zároveň oživují celý prostor areálu. Vysoká obsazenost administrativních ploch podtrhuje vynikající pověst BB Centra a také téměř vyprodané bytové jednotky dokládají, že se jedná o skutečně dobrou adresu nejen pro firmu, ale i pro rodinu. Jak společnosti, tak jedinci i rodiny zde naleznou vše, co potřebují pro svůj každodenní plnohodnotný život.

autor: Passerinvest Group | 7. 10. 2016

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama