reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

AVS přístroj, zvaný lidově psychowalkman, řeší potíže tří miliónů Čechů

Foto: Komerční sdělení
AVS přístroj - nová technologie se stává nejúčinnějším způsobem pro řešení stresu, únavy, depresí a nespavosti. Má vynikající účinnost a doporučuje ho čím dál více lékařů a psychologů.

,,Trpěl jsem dlouhá léta nespavostí a musel bral prášky, protože nic jiného nezabíralo. Až jsem vyzkoušel AVS přístroj. Nespavost byla za dva týdny pryč! Spím teď normálně a hlavně jsem ráno odpočatý jako nikdy předtím." popisuje pádesátiletý advokát Tomáš Tvrdík.

,,Takové výpovědi jsou celkem typické. AVS přístroje (AVS = audiovizuální stimulace) jsou velmi účinné. V našem středisku používáme AVS přístroje od roku 1998, kdy jsem si první přivezl z ciziny." říká Prim. MUDr. Jan Cimický, CSc.

Jak relaxovat radí lékaři

Když se chcete zbavit celodenní únavy a stresu, tak běžný odpočinek u televize většinou nestačí. Na řadu může přijít AVS přístroj, který navodí hlubokou relaxaci během pouhých minut. Odpočinek je pak silný jako hodina či dvě dobrého spánku. AVS přístroj je navíc  účinný i na řešení depresivních stavů, úzkostí nebo nespavosti. Lékařka Gabriela Parkyšová z prestižní pražské kliniky doporučuje: ,,Psychowalkman je rozhodně lepší volba než hypnotika." AVS přístroj také dokáže urychlit učení navozením vyšší koncentrace, odstraní bolest, trému nebo alergie - stačí si spustit příslušný program.

Světlo a zvuk vysílají frekvence

Psychowalkman se skládá z ovládací jednotky, ze sluchátek, kde uslyšíte zvuky nebo hudbu a ze speciálních brýlí, kde pulsují barevná světla. Nasadíte si brýle a sluchátka a  impulsy změní biorytmy organismu a naladí mozek a tělo do těch stavů, které jsou zapotřebí. Trpíte nespavostí? Tak si zvolíte program ,,Rychlý spánek", světlo a zvuk změní pomocí přesných frekvencí Vaše biorytmy a Vy usnete. Stejným způsobem dosahuje AVS přístroj i dalších účinků.  

Sci-fi z NASA

Vypadá to jako sci-fi, nebýt toho, že na vývoji technologie AVS (AVS = audiovizuální stimulace) se podílelo několik vědeckých týmů z celého světa, včetně NASA a dvou nositelů Nobelových cen. AVS přístroje, dříve zvané psychowalkmany, u nás nejsou neznámé, nicméně větší popularitu zažívají až poslední roky: zvýšila se totiž rapidně jejich účinnost. K většímu rozšíření také přispívá fakt, že je používají známé osobnosti a lékaři. Nejlepším AVS přístrojem na světě je Laxman, kterým se chlubí také George Clooney, David Beckham a desítky českých celebrit - čerstvě například Simona Babčáková. Používání AVS technologie je zcela bezpečné, nemá žádné vedlejší účinky, slouží deset i více let a tak zůstává jedinou nevýhodou vyšší pořizovací cena - od pěti do třiceti tisíc dle modelu.

ing. Jana Kratochvílová

autor: komerční článek | 21. 11. 2017 13:21

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama