reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Analýza: Pokud chcete vyhrát v loterii, vsaďte si v podvečer nebo hodně brzo ráno přes internet

Foto: komerční článek
Každý si někdy představil, jaké by to bylo vyhrát v loterii. Jenže jak na to? Loterie Korunka nám poskytla zajímavé statistiky. Necháte se inspirovat?

Loterie Korunka je ryze česká číselná loterie, která funguje v ČR již 20 let. I přes to, že je dvojkou na trhu, před pár týdny jako první loterie v ČR spustila možnost sázení online. Nyní nám poskytla zajímavé statistiky o tom, kdy a kolik peněz sázející vyhrávají.

Sázení online lidi baví

Sázející si mohli vsadit loterii Korunka přes internet poprvé v pondělí 13. března. Od té doby se pro možnost online sázení registrovalo již více než 5 tisíc lidí, kterým Korunka připravila speciální vstupní bonus 300 Kč. Díky tomu si mohou bez obav vyzkoušet, jak hry loterie Korunka fungují a jaké výhry nabízejí.

Nejvíce výher je odpoledne

Z poskytnutých údajů vyplývá, že lidé rádi sází na poslední chvíli. Loterie Korunka totiž losuje výherní čísla 2x denně každý den, vždy ve 14 a v 18 hodin, a to včetně víkendů a svátků. Nejvíce tiketů tak lidé sází mezi 13. a 14., resp. 17. a 18. hodinou. Na druhou stranu, nejčastěji vyhrávají tikety, které lidé vsadí přes internet mezi 16. a 17. hodinou. Z těchto tiketů je neuvěřitelných 86 % výherních! Více než 75% úspěšnost pak mají tikety, které lidé vsadí mezi 1. a 2. hodinnou ranní. Zřejmě důkaz toho, že sny fungují.

Odměny za sázení

Loterie Korunka odměňuje sázející ale i jinak než atraktivními výhrami. Členové jejího věrnostního programu Korunka klub totiž získávají odměnu za každý vsazený tiket. Jde o věrnostní body, za které je možné také sázet. Pokud si tedy nasbíráte dostatek věrnostních bodů, můžete si vsadit, i když zrovna nemáte na svém internetovém účtu u Korunky peníze. Případnou výhru přitom dostanete připsanou v penězích.

Milionové výhry každý měsíc

Hry loterie Korunka lze sázet již od 10 Kč. A i za tento vklad můžete vyhrát několik milionů. Vloni měla loterie Korunka celkem 7 milionářů, letos má za první tři měsíce již čtyři. Jeden ze sázejících přitom vyhrál částku 1 488 000 Kč hned dvakrát, a to v rozmezí pouhého měsíce! Pokud i vy chcete získat bonus 300 Kč a zkusit štěstí v Korunce, vsaďte si loterii Korunka na www.korunka.eu.

autor: komerční článek | 4. 4. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama