reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

all4GOLF je na českém golfovém trhu jedinečný

Foto: all4GOLF
Tréninky zdarma pro zákazníky, osvědčené značky vybavení, jedinečný fitting holí pro začátečníky i nejlepší české profesionály a půjčovna dětských holí.

 "Už v počátcích firmy, před 17 lety, jsme vsadili na ty nejkvalitnější produkty a vyplácí se to", říká Petr Čapka, jeden ze spolumajitelů firmy all4GOLF a pokračuje: "Vyřídit ke spokojenosti zákazníka reklamaci je vždy známka seriózní firmy, ale kvalitou zboží je lepší těmto situacím předcházet. S našimi zákazníky, s některými od počátku naší existence, máme takřka osobní vztahy a je nám vždy potěšením, když jejich reference rozšiřují jejich řady."

"Název firmy, tedy "vše pro golf" naplňujeme do posledního písmenka", doplňuje Petra Čapku další ze společníků, Josef Karlík a dodává: "S all4GOLF můžete udělat i první golfové kroky nebo se ve hře zdokonalovat. Zdarma poskytované tréninkové lekce pro naprosté začátečníky, ale i pokročilé hráče jsou vždy zcela zaplněné. Už mnoho našich zákazníků využilo tyto naše služby pro kamarády, rodinné příslušníky nebo zaměstnance. Novinkou je v Čechách jedinečná půjčovna dětských holí, se kterou jednak rodiče šetří tisíce korun, ale především děti hrají s holemi délky, kterou potřebují. Během roční půjčovní doby si totiž mohou přijít pro delší, pokud vyrostou".

Asi nejcennější devizou all4GOLF je ale propracovaný systém fittingu, tedy stavby golfových holí přesně podle švihu hráčky nebo hráče. Specialista fittingu Lukáš Urie k tomu říká: "Ze stovek fittingů, které každoročně poskytneme víme, že téměř 90% (!) českých golfistů má zcela nevyhovující vybavení, především shafty, neboli násady holí. Je to stejné jako s lyžemi, svah sjedete na jakýchkoliv lyžích, ale jen s jednou jejich délkou a tvrdostí si budete jízdu opravdu užívat. A platí to i pro úplné začátečníky. Náš fitting je tak úspěšný, že prakticky 80% prodaných holí jsou hole "na míru"!

all4GOLF je partnerem nejlepší české golfistky Kláry Spilkové, historicky první české vítězky turnaje Ladies European Tour, a připravuje hole i pro nejlepší české profesionály. Postarat se ale dokáže samozřejmě i o naprosté začátečníky!

autor: all4GOLF | 22. 9. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama