reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Active24 aktivně podporuje WordPress komunitu v ČR a zaměřuje se na pomoc malým webům

Foto: komerční článek
Tvorba webových stránek může být pro začínající uživatele a podnikatele příliš nákladná a složitá. Existují však systémy, na nichž je možné vybudovat webové stránky velmi rychle a bez programování. Nejpopulárnějším z nich je CMS WordPress, který je k dispozici zdarma.

WordPress má za sebou obrovskou komunitu čítající miliony uživatelů po celém světě. I on však potřebuje pro svůj provoz webhosting, na kterém bude fungovat. Přední poskytovatel hostingových služeb, ACTIVE 24, nabízí řadu let hostingové řešení WordPressu a dalším redakčním systémům na míru.

Vlastní web s redakčním systémem během jednoho kliknutí

Instalace redakčního systému může mít spoustu podob. Od ručního nahrání na server a manuálního nastavování, až po instalaci jedním kliknutím. ACTIVE 24 poskytuje svým uživatelům podporu v případě, že se rozhodnou pro manuální instalaci. Jako jeden z mála u nás navíc nabízí možnost snadné instalace pouhým kliknutím.

Uživatel tak může přeskočit až k samotnému obsahovému výběru šablony a plnění stránek, zkrátka zabývat se tím, co je pro něj důležité. Služba je zdarma jako součást hostingového balíčku a na výběr jsou vedle WordPressu také systémy Joomla, Drupal či phpBB.

Firemní stránky, blog i e-shop zdarma

Nezáleží, zda chcete stránky využít jako osobní prezentaci, nebo vizitku pro svou firmu. WordPress nabízí stovky tisíc šablon a nepřeberné množství pluginů, které z něj udělají klidně i e-shop. Přestože existují i placené doplňky a šablony, je naprostá většina z nich zdarma. Díky rozšířením, jako je populární WooCommerce, je možné z WordPressu udělat vedle prezentace a blogu i e-shop.

Rady a návody pro každého, kdo chce s populárním CMS začít

Jak Wordpress nainstalovat? Jak správně nastavit analytické nástroje, a který z desítek tisíc pluginů vybrat? Odborníci z ACTIVE 24 s uživateli sdílí tipy a návody na svých oficiálních stránkách.
Návody provedou uživatele konfigurací a pomohou jim redakční systém správně nainstalovat. Nechybí ani rady a tipy, jak CMS výrazně zrychlit. ACTIVE 24 svou znalostní bázi nadále rozšiřuje a pravidelně přidává nové návody.

ACTIVE 24 podporuje WordPress komunitu

Rozšířený CMS má obrovskou výhodu ve skvělé podpoře ze strany komunity. Pravděpodobnost, že už existuje návod s řešením problému či tip na plugin vhodný pro vaše potřeby, je obrovská. Přední český poskytovatel hostingových služeb svým zákazníkům navíc poskytuje bezplatnou podporu, kdy zkušení odborníci provedou uživatele nastavením a v případě potřeby poradí.

Doménový registrátor se také podílí na podpoře workshopů a odborných přednášek zaměřených na WordPress. Např. letošní akci WordCamp v Praze navštívila více než stovka uživatelů a odborníků. Den plný odborných přednášek pomáhá české komunitě vychovávat nové talenty a předávat informace od zkušených odborníků dál.

autor: komerční článek | 3. 4. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama