reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

5 pádných argumentů, proč do vzdělávacího jídelníčku zařadit audioknihy

Foto: AUDIOTÉKA.CZ
Poslech naučných audioknih skvěle funguje jako doplněk ke klasickým tištěným knihám. Projděte si 5 výhod, které vám zaručeně přinesou.

Naučné audioknihy si v rámci vzdělávání a osobního rozvoje hledají svoje místo. Jedni jim příliš nedůvěřují, druzí jim přicházejí na chuť a nedají na ně dopustit. Ať si o naučném mluveném slovu myslíte cokoliv, díky následujícím pěti důkazům se přikloníte na jejich stranu.

Názory na poslouchání audioknih se u nás různí. Jedna skupinka je odsuzuje, protože v nich vidí utlačovatele klasických knih - jak si jednou místo knížky vrazíte sluchátka do uší, už se vám nebude chtít sáhnout po tištěné formě. Nezdá se vám to přitažené za vlasy?

Naštěstí převládají pozitivní postoje, které berou audioknihy jako doplněk při sebevzdělávání, který perfektně sekunduje knihám. Je to logické - kniha je kniha, má své nepopsatelné kouzlo, jež nic jiného na světě nenahradí. Pak je tu "namluvená kniha". Ta nastupuje, když na normální knížku nemáte chuť, čas, sílu, světlo, oči…

Pojďme si shrnout, proč vám naučné audioknihy zpestří osobní rozvoj:

Čas nezastavíte, ale ušetříte
Audioknihu si poslechnete při jakékoliv činnosti jako je procházka se psem, dlouhá jízda na dovolenou, nebo třeba i při jiné práci. K tomu se něco naučíte.

Bystří mysl, tříbí soustředění
Sluchátka fungují jako trychtýř, který vám do hlavy pouští koncentrát know-how a vědomostí, které jste si vy sami vybrali.

Neváží ani miligram
Audiokniha je nejlehčí knihou na světě. V mp3 si ji nahrajete do chytrého telefonu, do autorádia, přehrávače… A neumastíte si stránky.

Poslechnou si je všichni
Ať jste mladí, nebo staří. Ať máte čtyři doktoráty, nebo výučák, ať máte oko jako orel, nebo jste nevidomí. Audioknihy jsou pro každého.

Odpočinek pro oči
Klasickou knížku "musíte" číst sami. Audiokniha je jedinou knihou, která k vám promluví sama.

Prověřte si, jestli těchto pět "pro" skutečně platí. Stáhněte si ukázku zdarma a uvidíte, co to s vámi udělá.

Všechny vzdělávací audioknihy naleznete ve formátu mp3 na Audiotéce. Audioknihy poslouchejte a stahujte v mobilní aplikaci Audioteka.

autor: AUDIOTÉKA.CZ | 23. 6. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama