Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

5 důvodů, proč si pořídit internetovou televizi ještě dnes

komerční článek
23. 6. 2021 16:01
Ještě stále doma nemáte zřízenou internetovou televizi? Po přečtení následujících řádků vám garantujeme, že změníte názor. Nejenom, že život s internetovou televizí je snazší a pohodlnější, ale dodává vám i určitou svobodu, kterou vám klasické televizní programy rozhodně nenabídnou. Jaké další výhody vlastnictví internetové televize poskytuje?
Foto: Andrey_Popov

Sepsali jsme pro vás přehledný výčet těch nejlepších přínosů.

Žádné čekání na oblíbené pořady

Ještě stále čekáte celý týden, než v televizi poběží váš oblíbený pořad? Odmítáte schůzky s přáteli a rodinou kvůli dalšímu dílu vašeho oblíbeného seriálu, který právě dnes večer bude mít premiéru - a vy ji nechcete zmeškat? Nebuďte již dále otroky své televize, staňte se jejími pány. Dívejte na své oblíbené pořady kdykoliv, kdy na ně dostanete chuť.

Co dělat, když vám něco uniklo

Stalo se vám již někdy, že jste sledovali film a nějaká jeho část vám unikla? Internetová televize má jednu skvělou funkci: pořad si můžete pozastavit, přetočit a vrátit zpátky do chvíle, která vám unikla. Tak už se vám nikdy nestane, že byste přišli o nějaký důležitý moment nebo vysvětlení zápletky ve filmu.

Nahrávání bez VHS kazet

Pamatujete si ještě na doby, kdy jste si nahrávali své oblíbené seriály, které běžely, když jste byli v zaměstnání, na VHS kazety? S internetovou televizí nebudou VHS kazety potřeba. Zato k nahrávání pořadů můžete využít až 30 hodin paměti. Samozřejmě záleží na tom, kterou internetovou televizi si vyberete. Každý poskytovatel nabízí jinak velikou paměť.

Zapomeňte na televizní programy

Pokládáte na svůj TV stolek tištěný televizní program, kterým se řídíte a čekáte na premiéry nových filmů? S internetovou televizí bude toto brzy historií. Kdykoli dostanete chuť můžete si pustit váš oblíbený pořad, podívat se na nahrané pořady, které máte uložené v paměti anebo zkusit jakýkoli jiný pořad, který vás zaujme. Nabídka televizních kanálů se vám totiž jen tak neomrzí. A na vašem televizním stolku tak bude více místa na občerstvení.

Jak si zřídit internetovou televizi

Zřízení této skvělé a moderní televize je velmi snadné. Vlastně úplně stačí, pokud máte ve své domácnosti připojení k internetu. Požadavky na jeho rychlost se liší podle poskytovatelů. A podmínkou není ani vlastnictví chytré televizi. Jestliže máte doma starý model televizoru, jednoduše si pořídíte set-top box se kterým bude následné připojení k internetové televizi hračkou.

Větší rozlišení a lepší zážitek než z kinosálu

A pokud zvažujete, že si pořídíte novou televizi, rozhodně je její pořízení správným rozhodnutím. Nejenom že všechny pořady v HD kvalitě si patřičně užijete a vychutnáte, ale navíc, pokud si koupíte televizor s velkou úhlopříčkou, budete si při každém sledování TV připadat jako v kině. Kdykoliv byste tedy dostali chuť na filmový večer na velkém plátně, mohli byste si pořádný kino zážitek dopřát z pohodlí svého obývacího pokoje a film sledovat klidně i v pyžamu.

A má to i tu výhodu, že případné občerstvení byste měli ihned po ruce i kdykoliv během sledování. Nezapomeňte ovšem před samotnou koupí nového televizoru provést porovnání televizí a vybrat si tak tu nejkvalitnější za nejrozumnější cenu.

Nesledujte televizi jenom na televizoru

A zkrátka nepřijdou ani vaše děti či váš partner. Televizi totiž můžete sledovat i na dalších chytrých zařízeních, tedy například na chytrém telefonu či tabletu. Jak? Buď pomocí aplikace, nebo prostřednictvím intranetového prohlížeče. A za tuto funkci neplatíte nic navíc, neboť tato nabídka je součástí základního balíčku.

Vítejte v 21. století a přivítejte budoucnost již nyní ve vašem obývacím pokoji.

Foto: Stokkete
 

Právě se děje

před 8 minutami

Šestnáct lidí a dvě firmy čelí obžalobě kvůli daňovým únikům za čtvrt miliardy

Obžalobu na 16 lidí a dvě firmy podal v pátek olomoucký krajský státní zástupce kvůli daňovým únikům za 250 milionů korun. Uvedla to na svém webu Česká televize. V kauze figuruje opavská společnost FAU, která obchodovala s minerálními oleji a jako důsledek činnosti státních úřadů skončila v konkurzu. Případem se bude zabývat olomoucká pobočka Krajského soudu v Ostravě.

"Dnešního dne byla podána obžaloba pro daňové úniky ve výši čtvrt miliardy korun. Obžalováno bylo 16 fyzických a dvě právnické osoby," uvedl Studený. Obžalovaní jsou jako organizovaná skupina. Upřesnil, že se obžaloba týká obchodů FAU s.r.o.

Trestní stíhání policie zahájila v roce 2018. Nynější obžalované tehdy obvinila z toho, že v roce 2013 uměle vytvořili řetězec firem, aby se vyhnuli zaplacení DPH z obchodu s pohonnými hmotami.

FAU je v konkurzu. Státní úřady na ni v roce 2016 vydaly zajišťovací příkazy za stovky milionů korun s odůvodněním, že se zapojila do karuselového podvodu. NSS ale v roce 2019 dospěl k závěru, že celníci neměli pro tak velký zákrok dost silný důvod. Společnost následně uspěla s několika žalobami proti rozhodnutí a postupům finanční správy a celníků.

Zdroj: ČTK
před 54 minutami

Pokud to bude nutné pro bezpečnost, pozveme ruskou armádu, říká Lukašenko

Běloruský prezident Alexandr Lukašenko uvedl, že je připraven nechat v Bělorusku rozmístit ruské jednotky, pokud by to bylo nezbytné pro bezpečnost společného svazového soustátí. V současnosti to potřeba není, uvedl Lukašenko podle médií. Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov podle listu Kommersant uvedl, že Minsk nežádal Moskvu o rozmístění vojsk.

"Jestli to bude nutné pro bezpečnost svazového soustátí, které (s Ruskem) budujeme, budou zde (ruské jednotky) rozmístěny neprodleně. Nyní to ale není nijak nezbytné," řekl Lukašenko během porady o situaci. Podle státní agentury Belta ujistil, že Bělorusko je s to v případě potřeby v mžiku postavit do zbraně půl milionu vojáků.

"Pokud to bude málo, budou sem převedeny všechny ozbrojené síly Ruské federace. To se nikdy nestane. Ale pokud to bude nutné, nebudeme váhat," zdůraznil Lukašenko.

Mluvčí Kremlu Peskov na dotaz novinářů odpověděl, že vyslat ozbrojené síly do jiné země lze ze zákona jen na základě žádosti vedení této země k Moskvě, což se ale v případě Běloruska nestalo. Kommersant připomněl, že prezident Vladimir Putin dříve upozornil, že svazové soustátí s Běloruskem představuje "určitou úroveň integrace", a ne stát v přímém smyslu slova. A úroveň integrace ve svazovém soustátí je podle Putina nižší než v Evropské unii.

Zdroj: ČTK
Další zprávy