reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

3 důvody, proč navštívit Parkhotel**** Hluboká nad Vltavou

Nedaleko od nádherného zámku Hluboká se nachází moderní čtyřhvězdičkový hotel, který je vsazen do jihočeské krajiny mezi rybníky. Hotel je po celkové rekonstrukci a nabízí znamenitou kuchyni i ochotný personál. Pro řadu možností svého využití je hotel vyhledáván na pořádání firemních akcí, svateb i společenských či sportovních akcí.

Parkhotel**** se nachází v uzavřeném areálu s vlastním parkem a velkokapacitním parkovištěm. V hotelu najdete ubytování v 62 prostorných pokojích, relaxační centrum, hotelovou restauraci a stylovou restauraci Lovecká chata.

Proč firemní akci v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou?

Díky multifunkčním prostorům až pro 250 osob, které jsou dělitelné mobilními zvukotěsnými stěnami, je Parkhotel**** ideálním místem pro konání konferencí, školení, prezentací či workshopů, které si můžete zpestřit volnočasovými aktivitami, při kterých si každý přijde na své. Můžete také využít klimatizované salonky, jejichž výhodou je denní osvětlení a výhled do parku. Samozřejmostí je kvalitní konferenční vybavení s integrovaným ozvučením ve stropě. Pro Vaše pohodlí hotel zajistí celodenní stravování včetně coffeebreaků. Pokud máte zájem o individuální jednání či prezentaci své firmy, lze využít prostor Lobby baru.

Proč svatbu v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou?

Přejete si velkou svatební hostinu až pro 200 osob či menší svatbu jen pro nejbližší? Parkhotel**** pro Vás zajistí vše dle Vašich přání a představ. Přes svatební obřad v hotelovém parku či v salonku, hostinu s variabilním stolovým uspořádáním, klasické i netradiční svatební menu, slavnostní rauty nebo venkovní grilování, až po večerní párty s živou hudbou či DJ. Pokud byste měli zájem o svatební dort, květinovou výzdobu, jízdu kočárem nebo limuzínou, ohňostroj, všechny svatební zvyky i ubytování pro svatebčany, tak i toto je pro hotel maličkost. Samozřejmostí je individuální a profesionální přístup.

Proč společenskou či sportovní akci v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou?

Prostory hotelu jsou vhodné i pro pořádání větších akcí, jako jsou plesy, módní přehlídky, firemní večírky, rodinné oslavy či soustředění sportovních týmů i víkendové fitness pobyty, a to nejen pro své vybavené zázemí a kvalitní technické zařízení. Hotel nabízí širokou nabídku občerstvení, od welcome drinků až po několikachodové slavnostní servírované menu. K dispozici Vám bude prostorný sál s parketami, který je vhodný pro tanec i cvičení. Při pobytu bezpochyby oceníte přímý vstup z restaurace na venkovní terasu a do parku, který má mnohostranné využití.

Využijte při svém individuálním víkendovém pobytu soukromí v privátním whirlpoolu a dopřejte si romantickou večeři u otevřeného krbu či na letní terase, v restauraci Lovecká chata, ze které je nádherný výhled na krajinu s rybníkem.

To vše nabízí Parkhotel Hluboká nad Vltavou.

www.parkhotel-hluboka.cz

autor: komerční článek | 15. 8. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama