Jiří Mádl

19. 3. 2012 0:02
Jiří Mádl je český filmový herec, který se společně s Vojtěchem Kotkem proslavil hlavní rolí v teenagerské komedii Snowboarďáci.
Jiří Mádl.
Jiří Mádl. | Foto:

Jiří Mádl je český filmový herec, který se společně s Vojtěchem Kotkem proslavil hlavní rolí v teenagerské komedii Snowboarďáci. Na její úspěch navázala volná pokračování Rafťáci a Ro(c)k podvraťáků, postupně ale Mádl získával role i v jiných typech filmů a vyrostl v jednoho ze současných nejlepších mladých herců.

V posledních letech si zahrál ve filmech Čtyři slunce, Probudím se včera, Bathory nebo Gympl. Před volbami v roce 2010 se podílel na propagačním videu "Přemluv bábu a dědu, ať nevolí levici," které se tehdy stalo předmětem vášnivých debat.

Kromě herecké činnosti Mádl v současnosti studuje scenáristiku.

 

Právě se děje

před 3 minutami

Do aukce kmitočtů pro síť 5G se přihlásilo sedm firem, ČTÚ jejich jména zatím nezveřejní

Do aukce kmitočtů pro rychlé mobilní sítě 5G se přihlásilo sedm uchazečů. Jejich jména Český telekomunikační úřad (ČTÚ) v této fázi nezveřejní. Nouzový stav, který bude platit od pondělí, nebude mít na aukci vliv. Vyplývá to z informací úřadu. ČTÚ uvedl, že všechny požadavky stávajících operátorů na vydání předběžných opatření, podané u soudu s cílem zastavit proces výběrového řízení, jsou už zamítnuty, a žádný z operátorů tak u Městského soudu v Praze se svou žádostí neuspěl.

Zdroj: ČTK
před 4 minutami

Pedofilní učitel tance, který zneužil jedenáct dívek, spáchal ve vězení sebevraždu

Smrt pedofilního učitele tance, který si odpykával devítiletý trest za pohlavní zneužívání dívek z pražských mateřských škol, kvalifikovala Vězeňská služba jako sebevraždu. Nešlo tedy o trestný čin.  Muž zemřel v dubnu v mírovské věznici.

Lektor tance zneužil v letech 2015 a 2016 deset holčiček v sedmi různých školkách, jedenáctou na letním tanečním soustředění. Dívky před skrytou kamerou líbal, hladil nebo prováděl kopulační pohyby.

U tří holčiček zašel ještě dál. Se dvěma měl orální sex. Ze třetí, šestileté, si udělal taneční asistentku, která ho doprovázela na dětských kurzech a s kterou měl sexuální vztah. Po dobu dvou let jí postupně cíleně učil různé praktiky a natáčel s ní pornografická videa. U soudu uvedl, že s ní chtěl být až do smrti. Prohlásil také, že se už ve vazbě pokusil o sebevraždu léky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy