Prima ZOOM

30. 12. 2012 17:05
Prima ZOOM je čtvrtý kanál televize Prima, který nabízí dokumenty, filmy, seriály a magazíny.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Václav Hřebek, NP Šumava

Prima ZOOM je čtvrtý kanál televize Prima, který nabízí dokumenty, filmy, seriály a magazíny. Vysílat začal prvního února 2013.

Program Primy ZOOM bude strukturován do dvou až čtyř hodinových bloků, které se budou věnovat různým tématům, jako jsou příroda, cestování, dobrodružství, konspirační teorie, zločin, vyšetřování, katastrofy, historie, záhady, věda, technika, architektura, válečná témata, sport, vzdělání apod.

Vedle toho budou do vysílání zařazeny také pořady ke zvláštním historickým, sportovním či jinak významným událostem a výročím.

Program se zaměří na mimoevropskou tvorbu a dominovat budou díla ze Severní Ameriky.

Dalšími kanály FTV Prima jsou Prima Family, Prima Love a Prima Cool.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Nový Zéland odmítl propustit z vězení Čecha, který pašoval drogy

Novozélandské úřady odmítly žádost českého občana Karla Šroubka o podmínečné propuštění z vězení, kde si odpykává šestiletý trest za pašování drog. Informoval o tom ve středu novozélandský list The New Zealand Herald. Podle výboru, který o podmínečném propuštění rozhoduje, představuje Šroubek nadále příliš velké riziko pro společnost a na svobodu by se teď dostat neměl.

"Má na kontě řadu ilegálních aktivit jak v České republice, tak na Novém Zélandu. Některé jsou spojeny s násilím, jiné s drogami a další s podvody," konstatoval výbor. Poukázal i na Šroubkovo "spojení se zločinci v Česku a s motorkářským gangem Hells Angels na Novém Zélandu".

Zdroj: ČTK
Další zprávy