Prima ZOOM

30. 12. 2012 17:05
Prima ZOOM je čtvrtý kanál televize Prima, který nabízí dokumenty, filmy, seriály a magazíny.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Václav Hřebek, NP Šumava

Prima ZOOM je čtvrtý kanál televize Prima, který nabízí dokumenty, filmy, seriály a magazíny. Vysílat začal prvního února 2013.

Program Primy ZOOM bude strukturován do dvou až čtyř hodinových bloků, které se budou věnovat různým tématům, jako jsou příroda, cestování, dobrodružství, konspirační teorie, zločin, vyšetřování, katastrofy, historie, záhady, věda, technika, architektura, válečná témata, sport, vzdělání apod.

Vedle toho budou do vysílání zařazeny také pořady ke zvláštním historickým, sportovním či jinak významným událostem a výročím.

Program se zaměří na mimoevropskou tvorbu a dominovat budou díla ze Severní Ameriky.

Dalšími kanály FTV Prima jsou Prima Family, Prima Love a Prima Cool.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Turecko už prý nebude zastavovat uprchlíky mířící do Evropy

Turecko už nebude zastavovat syrské uprchlíky, kteří se snaží dostat do Evropy. Podle agentury Reuters to dnes řekl vysoce postavený turecký činitel. Rozhodnutí podle agentury souvisí s očekávaným příchodem uprchlíků ze severozápadní syrské provincie Idlib, kde musel více než milion lidí kvůli bojům opustit své domovy.

Ofenziva syrské a ruské armády začala v prosinci. Jejím cílem je získat Idlib pod kontrolu režimu prezidenta Bašára Asada. Většinu provincie zatím mají v rukou islámští radikálové a oponenti syrské vlády, z nichž některé podporuje Turecko.

Turecká policie, pobřežní a pohraniční stráž dostaly příkaz nezasahovat, uvedl turecký činitel.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Jaškin zakončil KHL na druhém místě produktivity i mezi střelci

Český útočník Dmitrij Jaškin z Dynama Moskva zakončil základní část KHL jako druhý nejproduktivnější hráč i druhý nejlepší střelec soutěže. V dnešním posledním zápase na ledě Dinama Minsk dal jeden gól, hostům to však na výhru nestačilo a prohráli 3:4.

Jaškin v 17. minutě zvyšoval na 3:1, ale Dynamo Moskva náskok neudrželo a po třech inkasovaných brankách ve druhé třetině prohrálo. Český útočník díky gólu uzavřel základní část s bilancí 31 branek a 32 přihrávek a udržel druhé místo v kanadském bodování i v tabulce střelců.

V produktivitě zaostal o dva body za spoluhráčem Vadimem Šipačovem (17+48) a před Kirillem Kaprizovem z CSKA Moskva (33+29) udržel o bod druhé místo. Mezi střelci šestadvacetiletý Jaškin, kterého s Dynamem čeká v prvním kole play off Spartak Moskva, nestačil pouze na Kaprizova.

Další zprávy