Markéta Sluková

14. 8. 2012 21:33
Markéta Sluková je česká volejbalistka, mistryně Evropy v plážovém volejbalu do 23 let a mistryně ČR v plážovém volejbalu za rok 2011

Markéta Sluková je česká volejbalistka, mistryně Evropy v plážovém volejbalu do 23 let a mistryně ČR v plážovém volejbalu za rok 2011.

Se svou spoluhráčkou Kristýnou Kolocovou reprezentovala Českou republiku na Letních olympijských hrách v Londýně v roce 2012, kde skončily na 5. místě.

Sluková se volejbalu věnuje od svých dvanácti let, sedm let hrála za PVK Olymp Praha. Maturitní zkoušku složila na Sportovním Gymnáziu Přípotoční a v současné době studuje sportovní management na Metropolitní Univerzitě v Praze. Plážový volejbal hraje profesionálně od roku 2008.

Markéta Sluková se narodila 28. června 1988 v Praze. Trenérem jejího týmu je Simon Nausch.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Obětí neštěstí v Lenoře byl starší muž, ukázala genetická expertiza

Obětí požáru a výbuchu bytového domu v Lenoře ze začátku října byl třiapadesátiletý muž, jeden z obyvatel domu. Jeho totožnost potvrdila genetická expertiza. Příčiny výbuchu a požáru dosud nebyly stanoveny.Při neštěstí bylo dalších devět lidí zraněno, z toho dva těžce, a 19 lidí z vedlejších bytových domů muselo na čas opustit své domovy.

Dům vybuchl a shořel v Lenoře 3. října. Podle místních způsobil tragédii právě muž, který tam zahynul a na kterého si údajně sousedé z domu dlouhodobě stěžovali.

"Další nové podrobnosti nejsou, nadále na vyšetřování pracujeme a jihočeští kriminalisté se případem nadále intenzivně zabývají," řekla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Další zprávy