Škoda Yeti

27. 7. 2010 10:36
Škoda Yeti je menší pětidvéřový vůz typu SUV Crossover.
Škoda Yeti.
Škoda Yeti. | Foto: Škoda Auto

Škoda Yeti je menší pětidvéřový vůz typu SUV Crossover. Jako studie byl Yeti představen už v roce 2005 na autosalonu v Ženevě. Sériové výroby v závodě v Kvasinách se ale dočkal až v roce 2009. Jedná se o designérsky netradičná automobil a první české sportovní užitkové vozidlo.

Délka:422 cm
Výška: 169 cm
Šířka: 179 cm
Objem kufru:416/1760 litrů
Motory:
Benzínové: 1,2 – 1,8 TSI; 105 – 122 koní
Dieselové: 2,0 TDI; 125 – 170 koní
Maximální rychlost: 211 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Škoda naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

před 37 minutami

Senátorský klub ODS povede namísto Vostrčila bývalý policejní prezident Červíček

Novým předsedou senátorského klubu ODS se stal někdejší policejní prezident Martin Červíček. Dosud byl prvním místopředsedou frakce. Nahradil Miloše Vystrčila, který byl zvolen předsedou Senátu. Změnu ve vedení klubu oznámil mluvčí strany Václav Smolka.

Červíček klub povede do podzimních senátních voleb. "Považuji za svoji povinnost pomoci s řízením klubu a vzít na sebe v tomto složitém a přechodném osmiměsíčním období zodpovědnost," uvedl v tiskovém prohlášení. Senátor za Náchodsko uznal, že zastoupit Vystrčila v pozici předsedy klubu nebude nic jednoduchého.

Červíčkovým zástupcem v klubu se stal ostravský senátor Zdeněk Nytra, který je také předsedou senátní komise k posouzení auditů EU ohledně premiéra Andreje Babiše (ANO) a dotací pro Agrofert.

Zdroj: ČTK
Další zprávy