Peugeot 308

27. 7. 2010 11:22
Peugeot 308 je vůz nižší střední třídy.
Peugeot 308
Peugeot 308 | Foto: Peugeot

Nový hatchback z dílny francouzské automobilky Peugeot, nesoucí označení 308 je kompromisem mezi modely 207 a 407. Patrný je odvážnější design. Jedná se o sportovně laděný rodinný vůz nižší střední třídy. Na rozdíl od většiny konkurenčních vozů mají všechny varianty pětistupňovou převodovku.

Délka: 428 cm
Výška: 150 cm
Šířka: 181 cm
Objem kufru: 348/1398 litrů
Motory:
Benzínové 1,4 VTi – 1,6 THP; 95 – 175 koní
Dieselové 1,6 HDi; 90 – 110 koní
Maximální rychlost: 209 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Peugeot naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 16 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy