Ford Fusion

27. 7. 2010 8:54
Ford Fusion je malý vůz značky Ford, určený především do městského provozu.
Ford Fusion
Ford Fusion | Foto: Ford Motor Company

Nejprodávanější osobní automobil na českém trhu roku 2005 Ford Fusion je malý vůz značky Ford, určený především do městského provozu. Jedná se o kompromis mezi malou Fiestou a větším Focusem. Prodej prvních Fordů Fusion byl zahájen v roce 2002. V roce 2005 pak vůz prošel faceliftem.

Délka: 401 cm
Výška: 154 cm
Šířka: 172 cm
Objem kufru: 337/1175
Motory:
Benzínové: 1,4 – 1,6; 80 – 100 koní
Dieselové: 1,4 – 1,6; 68 – 90 koní
Maximální rychlost: 178 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Ford naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Biskup Herbst měl pozitivní test na koronavirus, v karanténě je i Dominik Duka

Biskup Karel Herbst měl pozitivní test na koronavirus. Uvedla to dnes večer Česká televize. V domácí karanténě je proto arcibiskup Dominik Duka i další biskupové. Herbst je v nemocnici podle webu České biskupské konference od pátku. Hospitalizován byl v Nemocnici pod Petřínem na jednotce intenzivní péče. Diagnostikován mu měl být plicní nález a problémy se srdcem, uvedl web. 

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Colorado hlásí druhý případ hokejisty nakaženého koronavirem

V kádru hokejistů Colorada Avalanche se objevil druhý případ hráče nakaženého novým typem koronaviru. Klub jméno nezveřejnil, pouze oznámil, že hráč je v domácí izolaci. V NHL se ví dohromady o čtyřech případech, další dva pocházejí z týmu Ottawy.

Klub z Denveru v prohlášení uvedl, že všichni, kdo přišli s hráčem do blízkého kontaktu, byli informováni a zůstávají v karanténě, kterou dříve nařídilo vedení ligy. Žádný další hokejista ani člen realizačního týmu podle klubu nevykazuje příznaky nemoci COVID-19.

Ve čtvrtek vedení Colorada, v němž působí i brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut, oznámilo první případ nákazy. Nejmenovaný hráč se podle klubu už zcela zotavil.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Nyní jsou v karanténě všichni hráči NHL zatím do 6. dubna. Ve Spojených státech amerických počet nakažených koronavirem už přesáhl 100.000 a jsou nejvíce zasaženou zemí na světě.

Další zprávy