Ford Fiesta

27. 7. 2010 8:58
Ford Fiesta patří k dalším stálicím světového automobilového průmyslu.
Ford Fiesta.
Ford Fiesta. | Foto: Ford

Ford Fiesta patří k dalším stálicím světového automobilového průmyslu. Vyrábí se od roku 1976. V současné době se vyrábí už šestá generace tohoto modelu. Od roku 2010 se Fiesta vyrábí v Německu, Španělsku, Mexiku, Thajsku a Číně aby mohla být prodávána po celém světě. V nabídce jsou třídveřové a pětidvéřové hatchbacky. V Americe se prodává i verze Sedan.

Délka: 395 cm
Výška: 143 cm
Šířka: 172 cm
Objem kufru: 281/965 litrů
Motory:
Benzínové: 1,4 a 1,6
Dieselové: 1,25 a 1,4 – 96 koní
Maximální rychlost: 175 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Ford naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy