Dacia Sandero

27. 7. 2010 9:27
Dacia Sandero je malý pětidveřový hatchback vyráběný na bázi Loganu.
Dacia Sandero.
Dacia Sandero. | Foto: Dacia

Dacia Sandero je malý pětidveřový hatchback vyráběný na bázi Loganu. Od roku 2008 se vyrábí v automobilkách v Rumunsku Brazílii a Kolumbii.

Délka: 402 cm
Výška: 153 – 155 cm
Šířka bez zrcátek: 175 cm
Objem kufru: 320 litrů
Motory:
Benzínové 1,4 a 1,6; 75 a 86 koní
Dieselové: 1,5 dCi; 68 nebo 86 koní
Maximální rychlost: 174 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Dacia naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 9 minutami

Policie navštívila muže, kterého omylem podezřívala ze střelby v ostravské nemocnici

"Dnes se s tímto mužem setkali moji náměstci. Znovu se omluvili. Muž omluvu přijal, nic dalšího nepožaduje. Řekl, že policie se k němu chovala korektně," řekl předseda krajské policie Tomáš Kužel. Uvedl, že policisté nepochybili.

"Policisté věděli, co mají dělat. Když viděli osobu odpovídající popisu pachatele, tak jednali," řekl. Dodal, že jej ale mrzí následné zlostné reakce proti jeho osobě.

Jde o Slováka, který absolvuje doktorandské studium na katedře geoinformatiky na Technické univerzitě v Ostravě. "Jde o našeho studenta. Škola mu nabídla podporu i psychologickou či právní pomoc. Nic z toho zatím nevyužil," řekla ČTK mluvčí školy Petra Halíková.

Student se do médií nechce vyjadřovat, dnes má volno. Podle slovenského deníku Pravda k mylné domněnce, že střílel právě tento muž, zřejmě vedlo to, že skutečný střelec měl na sobě rovněž oděv s červenou barvou. Muži se v úterý veřejně omluvili policejní ředitel Kužel i ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD).

Další zprávy