Sjezdovka nad spalovnou odpadu. Kodaň otevřela unikátní atrakci pro lyžaře
1:27

Ekologická budova, která je jen čtyři kilometry od centra, má kromě spalovny a sjezdovky také teplárnu, elektrárnu, stezku a horolezeckou stěnu.
Lyžařská mistryně světa zemřela ve 22 letech, nepřežila nehodu na horském kole

Mikayla Martinová se v březnu představila i ve dvou skikrosových závodech na Dolní Moravě. V Evropském poháru skončila devátá a závod FIS vyhrála.
Konec ve 30 letech. Fenomenální Hirscher odkládá lyže, těší se na fotbal a motokros

"Jsem šťastný, že jsem zdravý a během kariéry jsem nebyl vážně zraněný," řekl Rakušan.
Smutný nález. Policie objevila tělo hvězdné lyžařky Ochoaové, příčinu úmrtí nezná

Policejní psi našli tělo jediné španělské sjezdařky s olympijskou medailí Ochoaové v horské oblasti Sierra de Guadarrama zhruba 50 km od Madridu.
Kettnerová veze z MS travních lyžařů stříbro. Barták na úspěch ze slalomu nenavázal

Mistryně světa z roku 2017 Adéla Kettnerová získala na mistrovství světa v travním lyžování v superobřím slalomu další medaili.
Lyžařská kráska Vonnová pobláznila fanoušky. Zveřejnila svoje telefonní číslo

Lindsey Vonnová musela po dvaceti minutách vysvětloval, že se nejedná o útok hackera.
Koudelka je rád, že poslechl manželku, a říká: Dám i další rok, snad bude ještě lepší

"Při katastrofálním stavu českých můstků jsem dva týdny neměl kde trénovat," vysvětluje český skokan, proč na MS nedopadl lépe.
Nejvíc vydělala Davidová. Na odměnách brala 1,6 milionu, víc než Sáblíková i Ledecká

Markéta Davidová si z českých sportovců v uplynulé zimě vydělala na odměnách ze závodů nejvíc peněz.
Klaebo obhájil celkové vítězství ve SP, Östbergová vyhrála poprvé

Norský běžec na lyžích Johannes Hösflot Klaebo obhájil triumf ve Světovém poháru, když vyhrál finále sezony v Québecu a udržel za sebou Rusa Bolšunova
Američanka Shiffrinová a Ital Paris poprvé ovládli celkové pořadí super-G

Shiffrinová přidala výhru v hodnocení super-G k prvenství ve slalomu a k celkovému triumfu v SP. Čtvrtý glóbus v sezoně může přidat v obřím slalomu.
"Lítala jsem tam jako Orel Eddie." Ledecká litovala, že jela sjezd jako snowboarďačka

Ester Ledeckou při sjezdu ve finále Světového poháru v andorrském Soldeu potěšily nevelká ztráta na vítězku a zlepšení ve srovnání s tréninky.
Ledecká se "sichrovala", ve finále sjezdu skončila na osmnáctém místě

Švýcar Feuz a Rakušanka Schmidhoferová jsou nejlepšími sjezdaři Světového poháru. Finálové sjezdy vyhráli Ital Paris a Rakušanka Puchnerová.
Skokan Koudelka obsadil v Lillehammeru 22. místo, závod SP vyhrál Kraft

Viktor Polášek skončil v prvním kole na 32. místě. Druhého z Čechů, který se do závodu kvalifikoval, od postupu ho dělilo 3,5 bodu.