diskuse

Autor Češtiny 2.0: Místo abychom vyšli do ulic, v klidu "krndujeme" Prahou a bavíme se na internetu

Autor Češtiny 2.0: Místo abychom vyšli do ulic, v klidu "krndujeme" Prahou a bavíme se na internetu

Novodobou češtinu obohatil i úspěch Ester Ledecké. Například o výrazy "ledět" nebo třeba "esterifikace".
Pomóóóc, berou mi svobodu urážet! Klid, psychoterapie mailem pokračuje: "Ty jsi špína, mi křesťané"

Komentář: Pomóóóc, berou mi svobodu urážet! Klid, psychoterapie mailem pokračuje: "Ty jsi špína, mi křesťané"

Martin Fendrych
Martin Fendrych
Novináři si nezasedli na Zemana, ani na Trumpa. Dělají jen to co vždycky

Komentář: Novináři si nezasedli na Zemana, ani na Trumpa. Dělají jen to co vždycky

Jan Moláček
Jan Moláček
Atmosféra na internetu se před volbami prudce změnila. Uprchlíci už netáhnou, Češi řeší jiné věci

Atmosféra na internetu se před volbami prudce změnila. Uprchlíci už netáhnou, Češi řeší jiné věci

Krajské volby tak nejvíce ovlivní postoje stran k zaměstnanosti a dopravě, migrace ovlivní spíše následující volby parlamentní.
Inzerát, který hledal "vlastenecké" diskutéry, je falešný. Autora zaskočil obrovský zájem

Inzerát, který hledal "vlastenecké" diskutéry, je falešný. Autora zaskočil obrovský zájem

Inzerát verboval vlastenecky smýšlející lidi, kteří by za 100 korun za hodinu psali do diskusí. Byl falešný.
Šéf soudu se vrátil do Brna, aby urychlil vyhazov mluvčího

Šéf soudu se vrátil do Brna, aby urychlil vyhazov mluvčího

Pavel Šámal ve čtvrtek řekl, že se s mluvčím Knötigem sejde v úterý, aby s ním probral jeho údajně rasistické příspěvky na sociální síti. Když se ale…
Češky si na webu stěžují na sexismus. Přidali se i muži

Češky si na webu stěžují na sexismus. Přidali se i muži

Sexismy.cz nabízejí krátké příběhy lidí, kteří mají negativní zkušenosti se sexistickým chováním. Podělit se se zkušenostmi může každý.
Boj matky tří dětí proti diktátu krásy hýbe Facebookem

Boj matky tří dětí proti diktátu krásy hýbe Facebookem

Matka tří dětí zveřejnila na Facebooku fotografii v bikinách. Vyvolala tím hlasitou diskusi o současné podobě krásy, do které se zapojily desítky…
Zleva doprava. Británii čeká historická volební superdebata

Zleva doprava. Británii čeká historická volební superdebata

Televize ITV odvysílá v hlavním vysílacím čase diskusi předsedů sedmi největších politických stran. Vůbec poprvé bude debatovat celé politické…
Voják vyfotil syna v americké vlajce. Internet ho lynčuje

Voják vyfotil syna v americké vlajce. Internet ho lynčuje

Fotografie dítěte zabaleného v americké vlajce vyvolala vášnivou diskusi na sociálních sítích. Jedni snímek označují za roztomilý, druzí obviňují…

Pravidla diskuse na Aktuálně.cz

Pravidla diskuse na Aktuálně.cz
Šéf Facebooku nabádá ke čtení. A knížek je rázem nedostatek

Šéf Facebooku nabádá ke čtení. A knížek je rázem nedostatek

Zakladatel a generální ředitel sociální sítě Facebook jako každý rok vyzval fanoušky na svém profilu, aby navrhli výzvu, které bude následující rok…
Pokračovat