reklama
 
 

Tohle vás bude bavit: Víme, kde seženete nejkvalitnější farmářské produkty

Komerční článek
Foto: Rohlik.cz
Ochutnejte tu nejúžasnější mozzarellu, nejlepší maso, čerstvé mléko a úžasnou bio zeleninu.

Už nikdy nebudete muset běhat po městě, abyste si mohli dopřát kvalitní produkty od českých farmářů. Vyzkoušejte online supermarket Rohlik.cz, který vám přiveze nákup do 90 minut až ke dveřím. Tato služba funguje v Praze a Brně a denně obslouží tisíce spokojených zákazníků.

Každý den čerstvé zboží, jehož kvalita je pečlivě kontrolována. Ovoce a zeleninu pracovníci ručně přebírají, aby se k vám dostaly jen ty nejlepší kousky. Ochutnejte bio zeleninu a poznejte ten rozdíl.

Dále doporučujeme bio a farmářské mléčné výrobky, které v běžném supermarketu neseženete. Ráno nadojené mléko nebo ručně krájené máslo, jejichž chuť vás dostane.

Máte chuť na steak? Pak musíte poznat The Real Meat Society. Veškeré maso pochází z chovů, kde se zvířata mohou volně pást. Hovězí je stařené suchou metodou. Zaručeně si pochutnáte.

Pokud dáváte přednost přednost rybám, máme pro vás pecku! Čerstvé filety v novém balení, díky kterému vydrží déle čerstvé. Candát, mořský vlk, pražma, tilápie - to je jen zlomek toho, co si můžete na pár kliknutí koupit na Rohlik.cz.

autor: Rohlik.cz

   
reklama
   
reklama
reklama
komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

 
reklama