reklama
 
 

Pohádkový odpočinek v hotelu Rübezahl Mariánské Lázně

Komerční článek
Foto: Komerční sdělení
Rádi trávíte svůj volný čas v překrásné a nedotčené přírodě? Navštivte nově zrekonstruovaný zámecký hotel Rübezahl Mariánské Lázně. Váš pobyt u nás bude odpočinkem pro tělo i duši.

Zámecký Wellness Hotel Rübezahl – známý pod původním názvem Krakonoš, se nachází v překrásné přírodě, nedaleko od centra města Mariánské Lázně. Byl postaven v roce 1903 v secesním stylu a patří k nejstarším hotelům v Mariánských Lázních. Hotel byl v posledních letech kompletně a pečlivě renovován. Slavnostní otevření tohoto pohádkového místa se konalo v říjnu minulého roku.

Dnes je tento hotel luxusním místem odpočinku. Nabízí ubytování ve 43 pokojích dle individuálních potřeb a přání hostů. Kromě klasických kategorií nabízí i pokoje mezaninové a apartmány rodinné i prezidentské, dále nabízí excelentní gastronomické služby, a skvělý odpočinek v římsko-irském komplexu na procedurách „hammam“ a wellness. Lobby bar, překrásné sály a restaurace předurčují Hotel Rübezahl k pořádání konferencí, plesů a dalších společenských událostí.

Dopřejte si chutný oběd nebo drink na letní terase s výhledem na Park Boheminium. Vstup do restaurace a baru není omezen pouze pro hotelové hosty. Rádi Vás u nás přivítáme i na Vaší cestě za poznáváním Mariánských Lázní. Okolí nabízí kromě množství turistických tras spoustu dalších aktivit na čerstvém vzduchu – v létě jízdu na koních nebo překrásné golfové hřiště, v zimě lyžování včetně lyžařské školy.

Navštivte osvěžující Římsko-Irské lázně, a budete je chtít znovu a znovu. Není to jenom samotná koupel, je to i celková atmosféra, která má magické účinky na Vaše tělo i duši. Změny teplot, vířivý bazén a speciální masáže kartáčem a mýdlem zaktivují Váš metabolismus a zlepší imunitní systém. Vaše tělo se zbaví toxinů, kůže těla se obnoví a hydratuje. Zážitek, po kterém se budete cítit jako znovuzrozeni.

Slavný spisovatel Mark Twain o Římsko-Irských lázních napsal: „ za 10 minut ztratíš pojem o čase, po 20 minutách už ani nevíš,
že svět existuje…“

Unikátní poloha hotelu, jedinečnost zámeckého prostředí a skvělé služby – to vše dokáže nastartovat relax už od samého začátku pobytu. Hotel nabízí pobyty relaxační, romantické, wellness, pobyty orientované na hubnutí, pobyty Vánoční, Silvestrovské, jubilejní, svatební a další tematické pobyty podle aktuálního období.

V hotelu Rübezahl si zcela jistě pohádkově odpočinete a obnovíte harmonii duše i těla. Věříme, že budete odjíždět s pocitem toho, že Vás ochraňuje symbol vládce místních hor – socha Krakonoše.

Rezervace ubytování a další informace na http://rubezahl-marienbad.com/cz/

   
reklama
   
reklama
reklama
komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

 
reklama