reklama
 
 

Nakoukněte ke Koukalovým

Komerční článek
Zajímá vás, jak vypadá „finské bydlení promyšlené srdcem“? V tom případě vás zveme vás na návštěvu ke známému sportovní páru Gábině a Petrovi Koukalovým, kteří si užívají nové bydlení v Green Motol, v elegantním projektu finského developera YIT.

Projíždíme okolo Anděla na Smíchově a po pár minutách jízdy z centra se vysoko nad silnicí, v sousedství hotelu Golf, objeví bytový areál Green Motol. Již na první pohled je jiný než podobné stavby českých developerů. Severský design, typický svou jednoduchostí, moderní elegancí a čistou, vytříbenou formou, se zde skví v celé své kráse. Okamžitě registrujeme, že slovo „Green“ v názvu není samoúčelné, ale dokonale vystihuje všudypřítomnou zeleň v celém komplexu. Ten je navíc obklopen přírodním parkem Košíře-Motol, jehož součástí je i golfového hřiště.

Před jedním z moderních domů nás vítá dnešní hostitel Petr Koukal, několikanásobný mistr ČR v badmintonu a manžel biatlonistky Gabriely Koukalové, která nám mává z balkonu. Cestou ke Koukalovým nám dochází další věc, a to, že nikde nejsou žádná auta. Petr nám vysvětluje, že ke každému bytu patří parkovací místo, umně skryté v podzemních garážích. Tak jako všechny projekty společnosti YIT je i Green Motol stavěn podle severských standardů, takže podobných, život zpříjemňujících trendů, je kolem nás mnohem víc.

Výtahem vyjíždíme do 4. patra a vcházíme do bytu, kde nás vítá usměvavá sympatická Gábina Koukalová. Usedáme v obývací zóně, dostáváme výtečnou kávu a rozhlížíme se kolem sebe. Byt je dispozičně řešen jako 2+KK s praktickou komorou a velkým balkonem. Ihned nás zaujala nezvykle velká okna s nízkými parapety, kterými zvenku přichází spousta světla a která jsou v některých bytech dokonce rohová.

Z prostorného balkonu je nádherný výhled do parku a vnitrobloku, jehož součástí jsou předzahrádky, které jsou od okolního prostoru odděleny gabionovými zídkami. Ty jsou porostlé popínavými rostlinami, které šplhají i po fasádách domů, aby celý areál zapadl do okolní přírody. Petr Koukal, jinak velký milovník golfu, se směje, že kdyby byly okolní stromy nižší, mohla by Gábina z balkonu sledovat, jak mu to (ne)jde na golfu. Jen tak pro zajímavost, k jamce č. 5 to má Petr z domu ještě blíž než na tramvajovou zastávku.


Petr a Gábina jsou s bydlením od YIT velmi spokojeni. Nejvíce oceňují klid lokality, spoustu zeleně, perfektní dostupnost centra i fakt, že na letiště, odkud často létají na závody, je to autem čtvrt hodinky. Jako vrcholoví sportovci vítají také možnost tréninku prakticky za domem, kde jsou v přírodním parku ideální podmínky pro běh a jízdu na kole nebo skvělé terény na běžky.

Naše dnešní návštěva u Koukalových končí, ale vy můžete pokračovat na webových stránkách nakouknete.cz, kde se můžete podívat na domácí videa Gábiny s Petrem o bydlení ve finském stylu, exkluzivní fotografie, rozhovory a mnohé další.

autor: komerční článek

   
reklama
   
reklama
reklama
komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

 
reklama