reklama
 
 

MUDr. Ján Pilka z Aesthevita: Plastika u mužů? Vedou oční víčka, nos i liposukce

Komerční článek
Plastické operace u mužů už dávno nejsou tabu. Stále více Čechů tak míří do ordinací plastických chirurgů.

„Už dávno jsou pryč doby, kdy se na plastické chirurgy obracely s přáním vyřešit své estetické nedostatky pouze ženy,“ říká MUDr. Ján Pilka, chirurg z kliniky plastické chirurgie Aesthevita.

5 top operací, o které mají Češi největší zájem:

Operace očních víček (blepharoplastika)
„Nadbytky kůže v okolí očí v mnoha případech způsobují i zdravotní problémy, například zhoršené vidění.  Oči jsou tak více namáhány a často dochází k bolestem hlavy nebo i k slzení očí,“ říká MUDr. Ján Pilka, který se plastikami zabývá více než 10 let.

Právě díky nenáročné rekonvalescenci lze blefaroplastiku podstoupit i v letních měsících.

Rhinoplastika (plastická operace nosu)
Nos v celkovém vzhledu hraje velmi důležitou roli, protože je dominantou obličeje.
Rhinoplastika, neboli operace nosu je často vyhledávaným zákrokem, ať už z důvodu estetického nebo zdravotního. Dokáže řešit změny tvaru nosu dané vrozenými odchylkami nebo poúrazovými deformacemi.

Liposukce neboli odsátí tuku
Jestli jste si mysleli, že liposukce je výhradně ženskou doménou a muži ji nepotřebují, tak jste se spletli.
U žen bývají nejčastější problémové partie boky nebo stehna. U mužů je to jednoznačně břicho.

Proč zvolit metodu BodyTite před klasickou liposukcí?

  • Zaručuje jednotné tvarování - tato metoda lépe lokalizuje a koncentruje energii, prohřívání kůže a podkoží je tak rovnoměrné. Toto vše má pak vliv na jednotné tvarování.
  • Vypíná pokožku.
  • Minimální otoky a podlitiny.


Zvětšení a zbytnění penisu
(penoplastika)
„Pro muže je téma zvětšení penisu  velmi intimní a citlivé, přesto se stále častěji svěřují do rukou plastického chirurga, u kterého hledají pomoc.“

  • Penis je možné prodloužit o 1,5 – 4 cm, to je u každého pacienta velmi individuální a nedá se nikdy předem konkrétně určit.
  • Je také důležité mít realistická očekávání, čeho lze tímto operačním výkonem dosáhnout, aby se předešlo zklamání z výsledku.

Jak jsou na tom ženy? Které operace je zajímají nejvíce?
Nejčastější plastickou operací, kterou ženy podstupují je tak augmentace prsou neboli zvětšení prsou silikonovými implantáty.  Velký boom v Česku zažívá i přenos tuku z jedné partie do druhé tzv. lipotransfer.

Přijďte na nezávaznou konzultaci
Právě teď je vhodná doba přijít na nezávaznou konzultaci, protože po dovolených se na klinikách plastických chirurgií netrhnou dveře. Je tedy dobré si svůj termín zarezervovat již nyní.

„S lékařem proberete různé metody a vyberete tu, která by byla pro vás nejvhodnější. Nejsme továrna na krásu, ale zakládáme si na individuální přístupu a komorním prostředí,“ dodává MUDr. Ján Pilka.

Kliniku Aesthevita najdete v Praze a Karlových Varech.

Chci se objednat na nezávaznou konzultaci, jak na to?
Buď vyplňte kontaktní formulář, nebo na kliniku Aesthevita zavolejte nebo napište - kontakty na kliniku Aesthevita najdete zde.

 

 

 

autor: komerční článek

   
reklama
   
reklama
reklama
komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

 
reklama