reklama
 
 

Hliníkové pergoly Renson na zahradu i k domu

Komerční článek
Foto: Komerční sdělení
Rádi by jste si užívali čerstvého vzduchu a pobytu venku za jakéhokoliv počasí? INNEX vám doporučuje oblíbené, kvalitní a esteticky zajímavé zahradní pergoly belgické značky RENSON.

Představte si, jak se z vaší zahrady stala maximálně komfortní odpočinková zóna, ve které si kvalitně odpočinete a podpoříte tím nejenom své zdraví, ale i životní prostředí zároveň. A to za jakéhokoliv počasí, od brzkého jara až po podzimní měsíce. INNEX je partnerská společnost uznávaného výrobce stínicí techniky RENSON a v České republice zajišťuje osobní konzultace, návrh, dodávku i instalaci pro každého zákazníka, který má zájem přeměnit pobyt na své zahradě v opravdu luxusní zážitek.

Rolety, hliníkové pergoly a další stínicí techniku zkušeného a osvědčeného výrobce RENSON si oblíbíte nejen pro krásný, vizuálně promyšlený design ale i pro přirozené podmínky ventilace. Konstruktéři a vývojáři společnosti RENSON mysleli také na vaše peněženky. Moderní stínění vás totiž potěší velmi nízkou spotřebou a minimálními provozními náklady, je nenáročné na údržbu a energii, a tím i šetrné k životnímu prostředí.

Nejčastěji si zákazníci INNEX objednávají z nabídky belgického výrobce RENSON pergoly na zahradu, ke zdi domu nebo jako integrální součást domu. Toto exteriérové stínění dokonalého vzhledu je nejžádanější, protože perfektně chrání celý prostor před slunečními paprsky i deštěm, zároveň skvěle doplňuje stavbu a dodává každému prostředí nádech nového tisíciletí. Čistý design a přímé linie vytvoří z vaší zahrady velmi útulný prostor pro relaxaci i setkání s přáteli.

RENSON

Belgická společnost Renson se 100 letou tradicí přináší nový rozměr pro vaší terasu. Představte si místo, kde si užíváte čerstvého vzduchu, přírodního světla a pocitu bezpečí. Přesně takové místo pro vás vytvoří pergoly Renson.

Renson vytvoří na vaší terase komfortní zónu, ve které se budete cítit jako doma. Moderní design, kvalitní zpracování a promyšlenost – to jsou další aspekty, které si na pergolách Renson zamilujete. Předností pergol Renson jsou naklápěcí lamely, které vás ochrání nejen před sluncem, ale při plném sklopení i před deštěm. Pro maximální personalizaci nabízíme doplňkovou výbavu, se kterou si vytvoříte pergolu přesně podle vašich představ.

CAMARGUE

Pergola CAMARGUE vám zajistí pocit neopakovatelného luxusu na vaší terase. Díky exkluzivním doplňkům a kvalitnímu zpracování si ji jednoduše zamilujete.

Elektricky ovládané lamely pohodlně upraví průchod slunečního světla na terasu přesně podle vašich představ a díky chytře řešenému odtokovému systému je možné lamely otáčet ihned po dešti. Lamely vás ochrání i před silným deštěm o intenzitě 180 mm / hod.

Západem slunce vaše chvíle na terase nekončí a to díky integrovanému LED osvětlení a doplňkovému infra topení, které vytvoří tu správnou večerní atmosféru.
Infračervená topná tělesa s minimální ztrátou energie vyhřejí rovnoměrně prostor celé pergoly a zaženou tak chladné večery daleko od vás a vašich přátel.

Široká nabídka stínících panelů přemění pergolu na místo s maximálním soukromím a pocitem bezpečí. Na výběr je z látkových zipscreenů a posuvných dřevěných či skleněných stěn.

Mezi další nadstandartní výbavu patří i zvuková aparatura od značky Bose.

Pergola se výborně přizpůsobí velikosti vaší terasy a to díky zakázkové výrobě, která probíhá na požadované rozměry.

Proč CAMARGUE?

 • Naklápění lamel, které chrání před slunečním svitem, až o 150 stupňů
 • Ochrana před silným deštěm o intenzitě 180 mm / hod a důmyslný odvodňovací systém
 • K životnímu prostředí ohleduplné materiály: hliník, sklo a dřevo
 • Sněhové zatížení do 110 kg/m², větrné 85–120 km/h
 • Luxusní, minimalistické a designově promyšlené řešení venkovní pergoly
 • Zakázková výroba a maximální personalizace podle vašich potřeb
 • Odolné a kvalitní zpracování z nejlepších materiálů
 • Na výběr z až 50 různě kombinovatelných barev
 • Možnost montáže jako volně stojící, nebo ukotvené jednou stranou k domu
 • Ovládání pomocí smartphonu

ALGARVE

Zažijte nezapomenutelné chvíle na vaší terase pod ochranými křídly pergoly ALGARVE.

Jednoduché provedení hliníkové pergoly vám zajistí základní požadavky jako jsou ochrana před sluncem, větrem i deštěm za přítomnosti proudění čerstvého vzduchu.

Elektricky naklápěné lamely upraví průchod slunečního světla na terasu přesně podle vašich představ a díky chytře řešenému odtokovému systému je možné lamely otáčet ihned po dešti.

Pergola se výborně přizpůsobí velikosti vaší terasy a to díky zakázkové výrobě, která probíhá na požadované rozměry.

Mezi doplňkovou výbavu pergoly ALGARVE patří elektricky ovládaná zipscreen roleta, která zajistí ochranu před nízkým sluncem, nepříjemným větrem a vytvoří maximální soukromí pro čas strávený na zahradě. Dále si můžete dokoupit doplňky jako LED osvětlení či integrované infračervené topení.

Proč ALGARVE?

 • Naklápění lamel, které chrání před slunečním svitem, až o 150 stupňů
 • Ochrana před deštěm a důmyslný odvodňovací systém
 • K životnímu prostředí ohleduplné materiály: hliník, sklo a dřevo
 • Sněhové zatížení do 110 kg/m², větrné 85–120 km/h
 • Jednoduché, minimalistické a dostupné řešení venkovní pergoly
 • Zakázková výroba a personalizace
 • Možnost montáže jako volně stojící, nebo ukotvené jednou stranou k domu
 • Ovládání pomocí smartphonu


AZORE

AZORE je základním modelem z řady pergol Renson a taktéž novinkou pro rok 2016. Tato pergola zaujme především nenáročné klienty, kteří preferují jednoduchou a rychlou montáž, nízkou cenu a maximální funkčnost. I přes základní provedení si uchovává všechny přednosti pergol Renson, jako je ochrama před sluncem a deštěm.

Konstrukce má přesně dané rozměry a také barvy, tedy 3,5 na 4 metry v černém, či bílém provedení.

Pergola AZORE je díky svému jednoduchému provedení stylovým a funkčním doplňkem pro váš dům.

Manuálně naklápěné lamely upraví průchod slunečního světla na terasu přesně podle vašich představ a díky chytře řešenému odtokovému systému je možné lamely otáčet ihned po dešti. Manuální ovládání vám ulehčí práci při řešení elektroinstalace.

Proč AZORE?

 • Levné a na montáž jednoduché řešení moderní pergoly
 • Jednoduché manuální ovládání bez nutnosti elektroinstalace
 • Naklápění lamel, které chrání před slunečním svitem, až o 150 stupňů
 • Ochrana před deštěm a důmyslný odvodňovací systém
 • K životnímu prostředí ohleduplné materiálySněhové zatížení do 110 kg/m², větrné 85–120 km/h
 • Rozměry 3,5 x 4,0 m
 • Možnost montáže jako volně stojící, nebo ukotvené jednou stranou k domu
 • K dispozici v bílém či černém barevném provedení konstrukce

Stínící pergoly Renson dodává INNEX CZ s.r.o.

   
reklama
   
reklama
reklama
komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

 
reklama