reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Zažijte svoje poprvé na Geberit AquaClean Tour

Foto: Geberit
Jak vypadá toaleta, která Vás očistí vodou a jak se používá? V září můžete Geberit AquaClean vyzkoušet poprvé na vlastní kůži. Navštivte unikátní showroom AquaClean u nákupních center Avion v Ostravě, Brně a v Praze na veletrhu For Arch.

Voda je nedílnou součástí každodenní osobní hygieny. Očistí, osvěží a zajistí skvělý pocit pohody po celý den. S toaletou Geberit AquaClean si můžete dopřát příjemný a mimořádný zážitek důkladné očisty jako po rychlé sprše jediným stisknutím tlačítka.

V unikátním pojízdném showroomu u nákupních center Avion v Ostravě, Brně a na veletrhu For Arch v Praze Vám ochotně představíme výhody očisty vodou po použití toalety a provedeme nejnovějšími trendy v koupelnovém zařízení. Seznámíte se se všemi typy produktů AquaClean od přídavných sedátek až po kompletní toalety, tedy řešení pro každou domácnost.

Vyzkoušejte na vlastní kůži

Jemný proud vody můžete otestovat na pokožce vlastní ruky a přesvědčit se o výhodách této moderní formy hygieny. V separátní části vozu je k dispozici pro vyzkoušení maximálně komfortní, plně funkční špičková toaleta Geberit AquaClean Mera. Zapojte se přímo na místě do soutěže o nejnovější model Geberit AquaClean Tuma, vyhrajte a užijte si přirozenou svěžest i u sebe doma.

Těšíme se na Vás:

-           Ostrava, 3. - 4. 9. 2017, Avion Shopping Park

-           Brno, 5. - 6. 9. 2017, Avion Shopping Park

-           Praha, 19. - 23. 9. 2017, veletrh For Arch

Více informací:

www.geberit-aquaclean.cz/mojepoprve

autor: | 23. 8. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama